і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Сюрприз від «BitKit»: промокоди зі знижкою для всіх учасників олімпіад від «Всеосвіти»

Партнери нашого проекту дарують 20% знижки для всіх учасників шкільних дистанційних олімпіад від «Всеосвіти».

Шановні колеги і колежаночки! «Всеосвіта» має для вас чудову новину, яка гарантовано підніме вам настрій.

Дивовижні партнери нашого проекту – українська компанія «BitKit» – не лише нагороджуватимуть 50 класів-переможців у четвертому сезоні олімпіад «Весна – 2019» унікальними конструкторами «Вітроходами»! «BitKit» вирішили порадувати абсолютно всіх юних учасників дистанційних олімпіад від «Всеосвіти» та подарувати їм промокод зі знижкою у 20% на усі механічні конструктори власного виробництва!

Заходьте на сайт https://bitkit.com.ua/, обирайте будь-який конструктор, під час покупки використовуйте код купону знижки VSEOSVITA та даруйте розвивальний конструктор своїм учням!

Розробки «BitKit» спрямовані на розширення пізнавальної допитливості у молодого покоління, адже в ігровій формі діти можуть «прокачати» свої технічні навички та, непомітно для самих себе, засвоїти важливі знання на практиці. Рухомі конструктори навчають юних споживачів основам гідравліки, механіки, програмування, а також вчать, як використовувати ресурси, які нас оточують – сонце, вітер, воду – і отримувати з них чисту енергію.

Поспішайте скористатися неповторним шансом, який мають усі учасники дистанційних олімпіад від «Всеосвіти». Нагадуємо, що до кінця олімпіади «Весна – 2019» залишився один місяць! Захопливі призи і феєричні перемоги чекають на вас!

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти