Статті
автор/ка
Богдан Савченко
914
9 лютого 15:10

Сучасна інформатика: практичні засоби та прийоми навчання

В останні роки інформаційні технології набувають дедалі більшої популярності та це веде до значного розширення можливостей, відкритості, мобільності, доступності, а як наслідок, якості. Сьогодні без комп’ютерної техніки, гаджетів нам майже не обійтись.

Вчитель інформатики Богдан Савченко використовує на своїх уроках багато різних інструментів та прийомів, аби зробити навчання для дітей не тільки корисним, а й цікавим.

Інструменти для ефективного і цікавого навчання:

Classdojo

Це зручний інструмент для оцінки роботи класу в реальному часі.

Story Cubes

Кожен учень бере декілька кубиків. Ми кидаємо їх на стіл, а потім починаємо створювати історію. Цей інструмент можна використовувати при вивченні будь-яких тем. Він допоможе створити багато незабутніх історій і розкрити ваші творчі таланти.

LearningApps

Це сайт на якому можна створювати інтерактивні вправи з різних предметів. Його зручно використовувати для того, аби перевірити або закріпити тему. Наприклад, вправи, де потрібно з’єднати певний інструмент з описом або ж створити пазл.

Blabberize

Це сайт, на якому можна створювати анімовані картинки.

Дуже цікаво також проводити різну проєктну роботу з дітьми. Наприклад, за допомогою сервісів Google можна створювати з дітьми спільну презентацію. Кожен учень створює свій особистий слайд, і таким чином ми засвоюємо певну тему.

Для того, аби дізнатись більше про практичні засоби та прийоми навчання сучасній інформатиці переходьте за посиланням та дивіться весь виступ Богдана Савченко на конференції “Цікавинки у викладанні предметів початкової школи” — https://vseosvita.ua/conference/6

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.