Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція

Цікавинки у викладанні предметів початкової школи

Онлайн-трансляція Взяти участь 04 лютого
2021 року о 12:00

Реєстрація на конференцію

До уваги працівників закладів освіти!

04 лютого 2021 року о 12 годині відбудеться Всеукраїнська онлайн-конференція для педагогічних працівників закладів освіти. Тема онлайн-конференції «Цікавинки у викладанні предметів початкової школи».

Програми в усіх школах одні й ті ж, підручники однакові, але школи різні, тому що різні вчителі. Школа - це передусім учитель. Особистість учителя - наріжний камінь навчання.

В. О. Сухомлинський

Запрошення через месенджери:

8 експертів-спікерів

Безкоштовна участь

Інноваційний онлайн-формат

Вільний доступ до запису

Головна тема конференції

Сьогодні перед учителями стоїть важливе запитання: як учити дітей? І кожен педагог розуміє, що вчити потрібно так, щоб уроки були цікавими й при цьому діти здобували міцні знання.

"Будьте самі шукачами, дослідниками. Не буде вогнику у вас - вам ніколи не запалити його в інших,"

В. О. Сухомлинський

Як же зробити, щоб урок не тільки надавав учням певні знання й уміння, але й викликав у них справжній інтерес, щире залучення в освітній процес, сформував творче начало?

Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.

А. Барбюс

Ми живемо в суспільстві змін, тому кожна людина вчиться протягом всього свого життя. Саме вчитель початкових класів повинен розвивати любов до навчання, пізнавальні інтереси дітей молодшого шкільного віку, їхні творчі навички, уміння самостійно здобувати знання, бути активними, не пасивними.

В. О. Сухомлинський писав, що кожна нормальна дитина йде в школу з вогником у душі, і завдання педагога підтримати цей вогник, щоб він не згас. Для цього потрібно перебувати в постійному пошуку цікавих форм, прийомів, засобів, технологій навчання молодших школярів.

Сьогодні вже неможливо навчати традиційно: у центрі освітнього процесу має бути учень. Від його активності на уроці, вміння працювати з учителем, однокласниками залежить успіх в опануванні програмового матеріалу.

Мета конференції

Ознайомити учасників конференції із сучасними технологіями навчання учнів початкових класів через залучення до практичної діяльності; ознайомити вчителів з особливостями організації освітньо-виховного процесу в умовах запровадження Концепції Нової української школи; продемонструвати особливості організації освітнього середовища на засадах компетентнісного, діяльнісного підходів та принципів «педагогіки партнерства»; показати різноманітні форми освітньо-виховного процесу, які застосовується в оновленому руслі, відповідно до сучасної освітньої політики.

Для кого ця конференція?

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській онлайн-конференції адміністративних працівників закладів освіти, методистів методичних кабінетів (центрів), методистів закладів освіти, учителів/викладачів, педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти, класних керівників, психологів, учителів початкових класів та груп подовженого дня, батьків та всіх небайдужих до процесу виховання.

Програма та доповідачі онлайн-конференції

Реєстрація на конференцію

Оберіть пакет послуг та зареєструйтесь на конференцію. Ви зможете змінити пакет на «Стандартний» навіть після реєстрації.

Конференція буде доступна у запису з доданими субтитрами.

Реєстрацію завершено
Пакет
«Базовий»
 • Доступ до онлайн-трансляції
  ?
  Ви зможете переглянути як відбувається конференція в режимі реального часу в будь-якій точці світу.
Безкоштовно
Реєстрацію завершено
Пакет
«Стандартний»
 • Доступ до онлайн-трансляції
  ?
  Ви зможете переглянути як відбувається конференція в режимі реального часу в будь-якій точці світу.
 • Програма підвищення кваліфікації
  ?
  Щоб участь у конференції була зарахована Вам у підвищення кваліфікації, роздрукуйте програму і додайте її до сертифікату під час захисту на педагогічній раді Вашого закладу освіти.
 • Доступ до матеріалів конференції
  ?
  Електронна версія матеріалів виступів
 • Сертифікат учасника 8 ак.год.
  ?
  Документ, що засвідчує участь у сертифікованому заході

249 грн

Активувати пакет