Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Новини
1663
18 вересня 2019 о 17:26
pdf Роздрукувати

STEAM-HOUSE 2019 – «розумні» змагання для майбутніх геніїв

Юні винахідники мають чудову можливість продемонструвати свої найкреативніші ідеї у STEAM-сфері.

STEAM-House – це захід, покликаний сприяти розвитку технологічної компетентності, дослідницьких та творчих навичок учнів, навичок проєктної діяльності та розвитку інтелектуального потенціалу України.

Наші партнери запрошують юних дослідників, переповнених новими ідеями та баченням їхньої реалізації, взяти участь у всеукраїнських змаганнях з моделювання «розумних» пристроїв #STEAM-House.

Вже 30 вересня завершується другий раунд подання проєктів.

Фіналістам конкурсу організатори вручать цінні, а головне, практичні подарунки. Вони стануть інструментом для реалізації найсміливіших ідей.

 Серед головних призів для учасників конкурсу: 

  • STEM-набори та конструктори для освітньої діяльності;
  • 3D-принтери, планшети та ігрові аксесуари;
  • річна передплата на курс з математики та критичного мислення Gios;
  • знижка на придбання сучасних меблів.

До того ж, всім учасникам, які пройдуть відбір, гарантований безоплатний проїзд на змагання, харчування та безкоштовні комплектуючі для виготовлення моделей пристроїв.

Діти отримають чудову можливість розповісти про свій проєкт всій країні, знайти потенційного замовника і, звісно, домогтися загальнонаціонального визнання.

В якості приємного бонусу всі учасники конкурсу отримають річну підписку на Minecraft від Microsoft та майстер-клас з робототехніки.

 Що отримають вчителі? 

Вчителям, які супроводжуватимуть учасників впродовж конкурсу, організатори проведуть сертифікований майстер-клас, що гарантує педагогу підвищення кваліфікації. А також відбудеться нагородження почесними грамотами від Міністерства освіти і науки й відзнаками STEAM-вчителя.

Витрати на дорогу, проживання та харчування покриваються за рахунок організаторів. А вчителям (проєктним керівникам) команди переможців конкурсу буде вручено інтерактивну дошку, яка стане зручним інструментом для роботи з учнями. 

 Що отримають заклади освіти? 

Закладам освіти, що підтримують команди переможців, у кожній номінації надається річна передплата на Систему управління школою та навчанням «SMLS». Для будь-якого закладу освіти це чудова можливість підвищити свій імідж та опинитися в центрі уваги провідних медіа країни як інноваційний та сучасний заклад.

Учасників, які не потраплять до фіналу, але матимуть найцікавішу ідею щодо 3Д-друку, буде відзначено 3Д-принтером.

Щоб взяти участь у змаганнях, необхідно просто замовити анкету і підготуватись до перемоги!

Бажаємо успіху!

Анкету можна знайти за посиланням: https://sway.office.com/x9RJFpQXcfxsTj0v

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.