Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Новини
5791
4 лютого 2019 об 11:20
pdf Роздрукувати

Школам пропонують відсвяткувати День рідної мови

ІМЗО розробив методичні рекомендації для проведення святкування.

Українським школам рекомендують долучитися до святкування Міжнародного дня рідної мови, який світове спільнота відзначає 21 лютого. Лист з відповідними рекомендаціями був розіслананий регіональним інститутам післядипломної педагогічної освіти.

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови рекомендуємо організувати та провести у закладах загальної середньої освіти фестивалі, конференції, семінари, презентації, круглі столи, відкриті уроки, книжково-ілюстративні виставки, диктанти, – сказано в листі.

Інститут модернізації змісту освіти надає вчителям методичні рекомендації для проведення свята.


МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ


Крім цього, в ІМЗО просять сприяти висвітленню проведеної роботи у засобах масової інформації, на сайтах закладів загальної середньої освіти, а також нагородити учасників культурно-просвітницьких заходів дипломами, грамотами, цінними подарунками тощо.

Інформація та фотоматеріали щодо відзначення школою Міжнародного дня рідної мови можна надсилається на електронну адресу: menshina213@gmail.com.
Щоб дізнатися додаткову інформацію, звертайтеся за тел. (044) 248 18 53 (відділ міжнародного співробітництва, наукового та навчально-методичного забезпечення освітніх потреб національних меншин).

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.