Новини
5500
4 лютого 2019 об 11:20

Школам пропонують відсвяткувати День рідної мови

ІМЗО розробив методичні рекомендації для проведення святкування.

Українським школам рекомендують долучитися до святкування Міжнародного дня рідної мови, який світове спільнота відзначає 21 лютого. Лист з відповідними рекомендаціями був розіслананий регіональним інститутам післядипломної педагогічної освіти.

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови рекомендуємо організувати та провести у закладах загальної середньої освіти фестивалі, конференції, семінари, презентації, круглі столи, відкриті уроки, книжково-ілюстративні виставки, диктанти, – сказано в листі.

Інститут модернізації змісту освіти надає вчителям методичні рекомендації для проведення свята.


МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ


Крім цього, в ІМЗО просять сприяти висвітленню проведеної роботи у засобах масової інформації, на сайтах закладів загальної середньої освіти, а також нагородити учасників культурно-просвітницьких заходів дипломами, грамотами, цінними подарунками тощо.

Інформація та фотоматеріали щодо відзначення школою Міжнародного дня рідної мови можна надсилається на електронну адресу: menshina213@gmail.com.
Щоб дізнатися додаткову інформацію, звертайтеся за тел. (044) 248 18 53 (відділ міжнародного співробітництва, наукового та навчально-методичного забезпечення освітніх потреб національних меншин).

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.