Школам пропонують відсвяткувати День рідної мови

ІМЗО розробив методичні рекомендації для проведення святкування.

Українським школам рекомендують долучитися до святкування Міжнародного дня рідної мови, який світове спільнота відзначає 21 лютого. Лист з відповідними рекомендаціями був розіслананий регіональним інститутам післядипломної педагогічної освіти.

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови рекомендуємо організувати та провести у закладах загальної середньої освіти фестивалі, конференції, семінари, презентації, круглі столи, відкриті уроки, книжково-ілюстративні виставки, диктанти, – сказано в листі.

Інститут модернізації змісту освіти надає вчителям методичні рекомендації для проведення свята.


МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ


Крім цього, в ІМЗО просять сприяти висвітленню проведеної роботи у засобах масової інформації, на сайтах закладів загальної середньої освіти, а також нагородити учасників культурно-просвітницьких заходів дипломами, грамотами, цінними подарунками тощо.

Інформація та фотоматеріали щодо відзначення школою Міжнародного дня рідної мови можна надсилається на електронну адресу: menshina213@gmail.com.
Щоб дізнатися додаткову інформацію, звертайтеся за тел. (044) 248 18 53 (відділ міжнародного співробітництва, наукового та навчально-методичного забезпечення освітніх потреб національних меншин).

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.