Новини
424
24 червня 13:05

Швейцарія працюватиме над впровадженням органічного харчування у школах України, – посол

Україна посідає друге місце серед експортерів органічних продуктів до Євросоюзу.

Швейцарія працюватиме над впровадженням органічного харчування у низці шкіл України в рамках пілотного проєкту. Про це заявив посол Швейцарії в Україні та Молдові Клод Вільд під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Здорова Україна».

З огляду на збільшення споживання органічних продуктів в Україні, вони мають з’явитися у шкільному харчуванні, – наголосив посол.

Крім того, Клод Вільд переконаний, що механізм публічних закупівель повинен бути адаптований для відбору органічних продуктів:

Швейцарія буде не лише говорити, а й робити це у рамках пілотного проєкту, який передбачає експериментування з цим баченням у визначених школах. Сподіваюсь, ми зможемо презентувати результати

За словами посла, Швейцарія підтримує розвиток органічного сектора в Україні, оскільки наша країна посідає друге місце серед експортерів органічних продуктів до Євросоюзу.

Нагадаємо, міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зазначив, що близько 40% шкіл України готові до запуску нового шкільного меню з вересня 2021 року.

Вас може зацікавити матеріал: Харчуванням у школах задоволені лише 7% дітей, – Олена Зеленська

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: