Новини
1977
23 червня 14:16

Близько 40% шкіл України готові до запуску нового шкільного меню з вересня 2021 року, – Сергій Шкарлет

На нові стандарти шкільного харчування усі школи перейдуть з 1 січня 2022 року.

Близько 40% українських шкіл готові до запуску нового шкільного меню з вересня 2021 року. Про це заявив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Здорова Україна».

Що стосується першого вересня або першого січня, то мені здається, що 40% шкіл готові до впровадження нового меню. Втім додатково ми це ще переглянемо аудитом, – наголосив очільник МОНу.

Шкарлет підкреслив, що з 1 січня 2022 року усі школи перейдуть на нові стандарти шкільного харчування.

Водночас міністр освіти і науки висловив сумнів, що до кінця поточного року у всіх школах з'являться оновлені харчоблоки.

Нагадаємо, вчора під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Здорова Україна» президент України Володимир #Зеленський представив загальнонаціональну програму «Здорова Україна», першою складовою якої має стати модель здорової школи.

Фотоматеріали взято з форуму «Україна 30. Здорова Україна» 

Вас може зацікавити матеріал: Співробітництво України та США у сфері науки та технологій: президент ухвалив продовження дії Угоди між урядами країн

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: