Школи можуть самостійно вносити зміни до проєктів ремонту харчоблоків, — Любомира Мандзій

1918
29 липня 2020 об 11:39
Керівникам закладу освіти слід звернутися до місцевого органу управління освітою.

Погоджені проєкти на ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) можуть змінюватися відповідно до актуалізованих потреб шкіл. Про це на своїй fb-сторінці повідомила Любомира Мандзій:

Якщо тендерні закупівлі ще не розпочалися, заклад освіти може ініціювати зміни до погодженого переліку обладнання для їдальні (харчоблоку), яке планувалося закупити.

За її словами, керівникам закладу освіти слід звернутися до місцевого органу управління освітою щодо внесення змін до погодженого проєкту. На підставі звернення органу управління освітою ОДА має сформувати оновлену пропозицію щодо конкретного закладу освіти й надіслати на розгляд МОН:

Комісія МОН повторно розгляне і, у разі відповідності критеріям, погодить уточнені (оновлені) пропозиції, після чого можуть розпочинатися тендерні закупівлі обладнання.

Уже можна ознайомитися з рішеннями комісії щодо погоджених/ затверджених пропозицій держадміністрацій з використання освітньої субвенції у 2020 році.

Ось ці три документи:

Читайте також:

Можете бути впевнені, що діти 1 вересня сядуть за шкільні парти — Любомира Мандзій

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00