Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Атестація педагогічних працівників у 2022/2023 н.р.: що потрібно врахувати в сучасних умовах?
»
Взяти участь Всі події

Школярі у Мелітополі навчатимуться в українських школах

Попри тимчасову окупацію російськими загарбниками деяких міст, українські діти розпочнуть навчання з 1 вересня за українським стандартом освіти.

Мелітопольські школярі з 1 вересня розпочнуть навчання в українських школах лише у дистанційній формі.

Про це оголосив мер Мелітополя Іван Федоров.

Для тих, хто залишається у тимчасово окупованому росіянами Мелітополі, жодних заяв писати до школи не потрібно. Усі учні автоматично переводяться на наступний рік.

Щоб продовжити навчання у школі іншого міста України за новим місцем тимчасового перебування дитини, один із батьків має подати заяву до обраної школи: особисто, електронною поштою чи іншим зручним способом, — пояснив Федоров.

Щоб записати дитину в 1 або 10 класи школи, батьки можуть вибрати один із трьох варіантів:

  • Подавайте заявку через сайт https://school.isuo.org: Міністерство освіти України.

  • Пишіть на електронну пошту:

Управління освіти Мелітополя: melitopolmelita@gmail.

Обраної мелітопольської школи. Контакти зі школами: https://t.me/osvita_mlt/264

  • Заповніть онлайн-форму:

1 клас: https://t.me/osvita_mlt/268

10 клас: https://t.me/osvita_mlt/266

https://t.me/osvita_mlt/267

Телефон кол-центру освіти Open Space допомоги «Саме тут» у Запоріжжі:

+38 (096) 115-53-25

Деякі батьки, які виїхали за кордон, уже говорять про те, що їхні діти займатимуться і в мелітопольській школі за українською програмою, і у новій за місцем проживання.

Окрім того, мер Мелітополя повідомив, що росЗМІ повідомили про бажання показово розстріляти вчителів, не згодних співпрацювати з рашистами. Проте 80% із 620 випускників шкіл вступатимуть до українських і європейських вишів.

А з 1 вересня окупанти не випускатимуть дітей із міста. Пропонують 10 тисяч рублів батькам, які приведуть дітей до школи.

Фотоматеріали: mind.ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.