Новини
330
7 березня 2019 о 17:51

Сертифікація вчителів: 100 завдань і 180 хвилин

Ухвалено характеристику завдань незалежного тестування для учителів початкових класів.

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив Загальну характеристику тесту незалежного оцінювання фахових знань та умінь учителів, які братимуть участь у цьогорічній сертифікації педагогів.


 Завдання 

Тестування складатиметься зі 100 запитань, що міститимуть 4 варіанти відповіді, з яких лише одна буде правильною.

Тестування формується з трьох основних розділів:

  • Планування та організація освітнього процесу | 14% завдань тесту;
  • Забезпечення і підтримка навчання, виховання і розвитку учнів | 73%;
  • Створення освітнього середовища | 13% завдань.

Оскільки найбільша частина оцінювання – забезпечення і підтримка навчання, виховання і розвитку учнів – складна та комплексна, то складатиметься з кількох підрозділів. Завдання стосуються теоретичних знань, методики освітніх галузей, педагогічної діагностики, роботи з батьками та педагогіки партнерства, визначених Державним стандартом початкової освіти.

До речі, УЦОЯО вже оприлюднив Програму незалежного тестування для вчителів початкової школи, тож вже відомо за допомогою яких завдань оцінюватимуть педагогів.


 Нарахування балів 

Завдання вважатимуть виконаним, якщо учасник сертифікації обрав та позначив свою відповідь у бланку відповідей. За кожну правильну відповідь, зазначену у бланку, викладач отримує 1 бал. Завдання оцінюється у 0 балів якщо:

  • вказано неправильну відповідь;
  • вказано більше однієї відповіді;
  • відповіді на завдання не надано.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно відповівши на усі запитання тесту незалежного оцінювання, – 100.


 Триватиме оцінювання  вчителів усього 180 хвилин.

Повний документ Українського центру оцінювання якості освіти:


Вас також можуть зацікавити:

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.