Новини
3988
26 жовтня 11:48

Сергій Шкарлет та працівники МОН склали іспит з української мови

Співробітники МОН склали іспит на рівень володіння державною мовою у зв’язку із призначенням та за власним бажанням.

Міністр освіти і науки, заступники та працівники міністерства успішно склали іспит на рівень володіння державною мовою. Про це повідомляє #МОН.

Упродовж серпня-жовтня поточного року державний іспит з української мови, згідно з постановою КМУ «Про затвердження Порядку проведення іспитів на рівень володіння державною мовою» від 14 квітня 2021 року № 409, як у зв’язку із призначенням, так і за власним бажанням складали співробітники МОН.

Іспит на рівень володіння державною мовою вже склали:

  • міністр освіти і науки Сергій #Шкарлет;

  • 4 заступники міністра;

  • 2 генеральні директори директоратів міністерства;

  • головні спеціалісти структурних підрозділів;

  • патронатна служба міністра та інші.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»  з 16 липня 2021 року Національною комісією зі стандартів державної мови проводяться іспити для визначення рівня володіння державною мовою. За результатами іспиту учасники отримують державний сертифікат.

Вас також може зацікавити такий матеріал: «Кращий студент України»: відкрито реєстрацію на участь у всеукраїнському конкурсі

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.