Сергій Шкарлет став новим заступником міністра освіти і виконувачем обов'язків міністра

Кабінет міністрів призначив Сергія Шкарлета заступником міністра освіти і виконувачем обов'язків міністра.

Про це заявив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль на позачерговому засіданні уряду у четвер:

У нас відбувається призначення заступника міністра освіти та науки та покладання виконання обов'язків на Шкарлета Сергія Миколайовича. Я принагідно дякую Любомирі Степанівні Мандзій за такий тягар, який вона несла із честю та гідністю, виконуючи обов'язки міністра освіти.

Нагадаємо, нещодавно на сайті Парламенту з'явилась Постанова про призначення Шкарлета С.М. Міністром освіти.

Що відомо про Сергія Шкарлета:

Сергій Шкарлет закінчив Ніжинську загальноосвітню школу. Після закінчення школи у вересні 1989 року вступив на навчання до Київського політехнічного інституту на факультет прикладної математики за спеціальністю "Математичне забезпечення систем автоматизації".

У жовтні 2000 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук. У 2003 році отримав вчене звання доцента по кафедрі економетрії, обліку й аудиту.

З травня 2010 року – ректор Чернігівського національного технологічного університету. До того як очолити університет, Шкарлет 9 років керував приватним закладом Чернігівським інститутом інформації, бізнесу і права.

Підтримував Віктора Януковича та балотувався до Чернігівської обласної ради від "Партії регіонів". У 2015 році його запрошували балотуватися в облраду вже від "Блоку Петра Порошенка", але він тоді не пройшов.

Чимало науковців та освітян виступили проти його кандидатури. А нещодавно під стінами Верховної Ради наукова та освітня спільнота мітингувала проти призначення Сергія Шкарлета очільником МОН.

Читайте також:

Кандидат з мінімальним досвідом роботи: ректори обрали представника на посаду очільника МОН

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.