Під Верховною Радою мітингують проти призначення Сергія Шкарлета очільником МОН

12235
18 червня 2020 об 11:54
Наукова та освітня спільнота України проти профанації - очолювати МОН має професійна людина з бездоганною репутацією, яка провадитиме реформи, вважають учасники акції.

Сьогодні, 18 червня, з самого ранку під стінами Верховної Ради проходить акція протесту проти кандидатури ректора Чернігівського національного технологічного університету Сергія Шкарлета на пост очільника МОН.

Проти призначення Шкарлета виступила народна депутатка від партії «Голос» Інна Совсун:

Науковці вийшли протестувати проти призначення Шкарлета міністром освіти. У мене для них є дві новини: хороша і погана. Погана - скоріш за все його призначать. Хороша - міністри у Зеленського живуть недовго.

Світлини з місця події на своїй сторінці у фейсбуці опублікував один з учасників акції – Антон Сененко, педагог і старший науковий співробітник Інституту фізики НАН України.

Прекрасні люди зібралися обговорити чесноти потенційного міністра освіти і науки – потяг до крадіжки чужих текстів та дивні закупівлі для університету. Якщо Шкарлета зроблять міністром – це дійсно буде шМОН! – зазначив у своєму пості пан Сененко.

Так, мітингувальники зібралися з красномовними плакатами «Мамо, чому я плагіатор? У плагіаторів не буває власних дітей», «Шапки. Тексти. Яка різниця?», «Шк’arlet Найохансон», «Я навчу вас красти. Ctrl C + Ctrl V © Шкарлет», «Злиємо освіту разом» тощо.

Часи Януковича повертаються до Міністерства науки і освіти. Уряд та президент вирішили зробити очільником цієї надважливої установи Сергія Шкарлета - палкого прихильника Партії регіонів, жорстких вертикалей, наукових крадіжок та розкішних авто!  

Наймолодший ректор України Шкарлет - це не той міністр, який нам потрібен! Освітою і наукою має керувати освітянин або науковець, фахівець, а не крадій та корупціонер! З нас досить лептонних богів та квантової культурології. Наукова та освітня спільнота України проти профанації - очолювати МОН має професійна людина з бездоганною репутацією, яка провадитиме реформи, а не крастиме університетське майно та чужі наукові роботи.

Усі, кому не байдуже майбутнє української науки та освіти - виходьте о 9 ранку 18 червня до Верховної Ради. В цей день парламент розглядатиме кандидатуру Сергія Шкарлета на посаду очільника МОН. Не можна мовчати! Ні Шкарлету! Ректора-плагіатора - до чорта!, – йдеться у короткому описі до акції на фейсбук-сторінці.

Нагадаємо, що сьогодні Уряд прийматиме рішення щодо призначення Сергія Шкарлета на посаду Міністра освіти і науки України.

Хто він такий?

У 2010 році Сергій Шкарлет був наймолодшим ректором України, очолював Чернігівський державний технологічний університет. У 2015 балотувався до Чернігівської обласної ради 7-го скликання від БПП. У 2004 на президентських виборах підтримував Віктора Януковича.

Крім того, Шкарлета звинувачують у порушенні академічної доброчесності. Відомо, що у монографії, в якій він виступає співавтором, опублікованій у 2018 році, було виявлено плагіат.

Фотоматеріали взяті зі сторінки Інни Совсун у фейсбуці.


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Сергій Шкарлет не зможе розв'язати складні освітні проблеми, – ексміністр освіти про ймовірного очільника МОН

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Читайте також:

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00