СБУ навідалася до учасника акції проти Шкарлета

1114
27 червня 2020 о 09:01
Співробітник Служби безпеки України прийшов до старшого наукового співробітника Інституту фізики НАН України Антона Сененко.

Причиною такого візиту стала участь Сененко в акції 18 червня проти призначення Сергія Шкарлета міністром освіти та науки України. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Службовець питав про організаторів акції, чи платили гроші за участь в акції та чи були на акції інші представники Інституту фізики, розказав вчений.

На це я йому принагідно повідомив, що у свій неробочий день (у день акції я взяв відпустку за власний рахунок у зв'язку з сімейними обставинами) я маю повне право приходити на акції, щоб висловити свою громадянську позицію, а хто там був з мого Інституту - відповісти не можу, бо практично всі були у масках.

На питання щодо виплат за участь в акції вчений відповів, що таких випадків він не знає.

За словами Сененко, співробітник СБУ сказав, що перевіряє інформацію про акцію протесту та чи немає там складу злочину.

Антон Сененко закликав всіх, хто теж стикнеться з подібними візитами від спецслужб не мовчати та обов’язково повідомляти про це суспільство.

Читайте також: За і проти: що думають депутати та громадські діячі про призначення Шкарлета в.о. міністра освіти


Фото: сторінка Антона Сененка на фейсбуці

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00