Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Cтворення лепбуку: етапи, способи, інструменти
»
Взяти участь Всі події

росіяни зруйнували понад 2,5 тисячі шкіл

Від початку повномасштабної війни російські окупанти цілеспрямовано та зухвало зруйнували тисячі закладів освіти.

На деокупованих від російських загарбників територіях України пошкоджено 2532 заклади освіти, з них 287 — повністю зруйновані.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Говорили про перспективи освітнього процесу на нещодавно звільнених територіях, потреби і видатки на освіту у 2023 році та вступну кампанію, — написав міністр.

За його словами, за останніми підрахунками, потреба на відновлення становить понад дев'ять млрд доларів, із яких термінові — 2,8 млрд дол.

Однак нам необхідно не лише відновити зруйновані заклади, а й створити безпечні умови у школах, які функціонують, — зазначив Шкарлет.

Окремо він додав, що Міносвіти продовжує робити усе можливе, щоб українські діти навчалися у закладах у традиційному форматі.

Нагадаємо, українськими правоохоронцями встановлені випадки сексуального насильства проти дітей російськими військовими. Зафіксовано п’ятьох дітей у віці від чотирьох до 16 років, які стали жертвами цієї категорії воєнних злочинів. Але ми розуміємо, що таких злочинів набагато більше.

Фотоматеріали: shutterstock.com

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.