Рішення про відкриття садочків прийматиме окремо кожен регіон – Любомира Мандзій

Уряд дозволив відкрити заклади освіти з 25 травня.

На пресбрифінгу за рішенням засідання Уряду, т.в.о. Міністра освіти Любомира Мандзій повідомила, що рішення про відкриття закладів освіти у кожному регіоні прийматиме комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій залежно від епідеміологічної ситуації.

Якщо епідеміологічна ситуація буде сприятлива, засновникам важливо забезпечити заклади відповідно до вимог головного державного санітарного лікаря. Вимоги всі одинакові, як для державних, так і для приватних закладів, а це – носіння маски вихователями і працівниками, вимірювання температури, наявність антисептиків, постійне прибирання та уникнення активностей та ігор, – повідомила очільниця МОН. 

Всі деталі щодо відкриття закладів дошкільної освіти будуть опубліковані на сайті Міністерства охорони здоров’я після підписання документу головним санітарним лікарем.

Наразі цей  документ був оприлюденний на сайті МОЗ для громадського обговорення.

Також Любомира Мандзій повідомила, що МОН готує спеціальні рекомендації для закладів освіти і ведення їхньої роботи в умовах пандеміії.

Вас також може зацікавити: Дитсадки запрацюють з 25 травня, – Володимир Зеленський

5316
20.05.2020 19:18:00

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
1
міс.
0
0
дн.
2
1
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!