Новини
16984
20 травня 2020 об 11:54

Дитсадки запрацюють з 25 травня, – Володимир Зеленський

З 22 травня в Україні розпочинається другий етап послаблення карантинних обмежень.

Сьогодні, 20 травня, під час пресбрифінгу президент України Володимир Зеленський заявив, що дитячі садочки відкриють з 25 травня. А вже з 22 травня в Україні запрацює міський та приміський транспорт.

Що стосується транспорту, дитячих садочків – ми розраховували, що це буде в іншому етапі, трішки пізніше. Ми розуміємо, що сьогодні статистика гарна. Статистика нам дозволяє деякі етапи переносити й наближувати до сьогодення. Наприклад, сьогодні на уряді розглянуть питання і з 22 травня запрацює транспорт міський і приміський. Між областями ми поки не можемо забезпечити транспорт, бо у нас тільки 6 областей готові до цього. Транспорт працює з 22 числа, дитсадочки отримають всі вказівки від МОЗ щодо безпекової ситуації й з 25 числа, з понеділка, дитсадочки теж запрацюють, – наголосив президент.

Нагадуємо, що з 22 травня в Україні розпочинається другий етап послаблення карантинних обмежень.


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Як працюватимуть дитсадки та відбуватиметься ЗНО: МОЗ опублікувало розпорядження

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал!?