Рік математики 2020: МОН з партнерами розробляє курси підвищення кваліфікації для вчителів математики

Міністерка освіти Ганна Новосад розповіла Укрінформу про розробку тренінгів і курсів у рамках субвенції НУШ, розрахованих не лише на вчительок початкових класів, а й на предметників.

Міністерство освіти вже в 2020 році хоче дати новий формат підвищення кваліфікації учителям-предметникам середньої школи, – зауважила Ганна Ігорівна Новосад.

У субвенції НУШ, яка в тому числі розрахована й на підвищення кваліфікації, буде певна сума для всіх учителів для підвищення кваліфікації за власним вибором.

Це та демонополізація [cистеми підвищення кваліфікації педагогів], яка починається з 2020 року. На неї закладено гроші в бюджет. Це буде й для вчителів-предметників, – підкреслила пані Новосад.

Зокрема, в рамках державної освітньої акції 2020 року #рік_математики МОН приступив до розробки таргетованих цільових курсів підвищення кваліфікації для вчителів математики, – повідомила очільниця міністерства.

Ми зараз перебуваємо в пошуку партнерів, проводимо консультації, зокрема, наприклад, з «Конторою ПІ», яка займається побудовою ком’юніті математиків, підвищенням іхньої кваліфікації.

Ми вже попередньо домовилися, що влітку проведемо школи для вчителів-математиків (не тих, які готують олімпіадників, а звичайних), для того, щоб оновити іхні знання з предмету, і дати компетентнісний підхід, – анонсувала міністерка освіти та науки.

Окрім того, продовжується робота з учителями початкових класів з підвищення кваліфікації у рамках НУШ:

На 2020 рік ми плануємо ще раз протренувати вчителів початкової школи, зокрема, цільово попрацювати над їхніми трьома вміннями:

  • Діяльнісне навчання.
  • Оцінювання.
  • Конструювання програм.

Ми й наші партнери, як то LEGO Foundation, будемо робити такі тренінги для вчителів із підвищення кваліфікації, плюс окремо для пілотних шкіл, оскільки вони випереджають впровадження НУШ на рік, – оголосила плани з підвищення кваліфікації очільниця МОН.

Читайте також: Порядок підвищення кваліфікації: гроші ходитимуть за вчителем


Нагадаємо, що курси та вебінари від «Всеосвіти» мають бути зараховані у підвищення кваліфікації.

До кожного вебінара та курсу від «Всеосвіти» можна замовити сертифікат, зміст якого повністю відповідає вимогам документів про підвищення кваліфікації (згідно пункту 13 «Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників»).

Сторінка вебінарів: https://vseosvita.ua/webinar

Сторінка курсів: https://vseosvita.ua/course

#Новосад

Джерело: Укрінформ

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
0
2
дн.
1
8
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!