Новини «Всеосвіти»
378
8 червня 16:38

Рекорд «Всеосвіти»: понад 100 000 учнів виконали завдання олімпіади з української мови

Всі учасники, які проходили олімпіаду – отримали дипломи та сертифікати.

Захоплива Шкільна всеукраїнська дистанційна олімпіада «Всеосвіта Весна – 2021» закінчилась! Безліч учасників та задоволених переможців, море позитивних емоцій та приємних подарунків – це все подарувала вчителям та учням наша олімпіада.

Рекордна кількість учасників зареєструвалась на олімпіаду з української мови – 178 278 учнів, серед яких виконали завдання 103 844 учасники.

Уявіть лише, понад 100 000 учнів виконали усі завдання олімпіади з української мови – це рекордні показники!

Ті учні, які вирішили показати свої знання та не побоялись взяти участь в олімпіаді з української мови – отримали 103844 дипломи та сертифікати:

  • 13665 дипломів першого ступеня.

  • 11856 дипломів другого ступеня.

  • 11813 дипломів третього ступеня.

  • 66510 сертифікатів.

Нагадаємо, що в рамках олімпіади також проводився й розіграш, у якому розігрували «Щоденники-НеЩоденники» для класів-переможців та «Щоденники щасливої вчительки» для вчителів, які підготували свої класи та зайняли призові місця.

І ми раді повідомити, що 31 клас-переможець вже отримав свої 677 «Щоденників-Нещоденників», а 31 вчителька стала власницею «Щоденника щасливої вчительки».

Дізнатись імена переможців розіграшу можна тут: Шкільна дистанційна олімпіада «Всеосвіта Весна – 2021»: відомі імена переможців розіграшу.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.