Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Порядок передавання документів на зберігання до архіву закладу освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
717
6 грудня 2021 о 14:44

Приклад для наслідування: 11-річний хлопчик з Бразилії допомагає безпритульним собакам знаходити новий дім

Ідея цього проєкту виникла ще у 2020 році.

Другом людини може бути не тільки людина, а й тварина, наприклад, кішка або собака. Однак не всі чотирилапі мають хазяїнів, житло та їжу. Дуже багато у світі є безпритульних тварин, які блукають вулицями днями й ночами у пошуках місця для ночівлі та харчів. Таким тваринам може допомогти кожен з нас по-різному: знайти тварині новий дім, взяти її на тимчасову перетримку, стати опікуном або куратором.

Чудовий приклад того, як можна надати допомогу безпритульним тваринам показує 11-річний  хлопчик Тіаго з Бразилії. Він вигадав проєкт під назвою «Я вуличний, але чистий», завдяки якому допомагає покинутим собакам знайти новий дім. Про це пише Bored Panda.

! Хлопчик виходить на вулиці свого міста, шукає бездомних собак, купає їх, вичісує шерсть та прикрашає їхню шию аксесуарами: краватками, ошийниками чи хустинками з написами. У такий спосіб він збільшує шанси собак знайти новий дім, оскільки люди бачитимуть, що безпритульні тварини також можуть бути чистими та доглянутими. Про таку справу Тіаго дізналися місцеві зоомагазини, тому вони часто віддають йому шампуні та ласощі для собак безплатно.

Працювати над проєктом хлопцю допомагає тато Едуардо. Він робить професійні фото, що також збільшує шанс тварин знайти постійну родину.

Ідея такого проєкту виникла ще у 2020 році. Тіаго мав намір викупати та вичесати вуличних собак, щоб люди звертали на них більше уваги, – розповів тато хлопчика.

Тіаго дуже любить тварин і подає хороший приклад багатьом людям. Хлопчикові важко змиритися з тим, що багато тварин народжуються лише для того, щоб годувати людей, і через це він не їсть жодних м’ясних продуктів.

Фото: інстаграм-сторінка guridochapeu_oficial

Також вас може зацікавити: Благодійний рух #ЩедрийВівторокДіти: як заохотити дітей робити добрі справи

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.