Просто про складне: молоді педагоги запустили українськомовний освітній проєкт Enjoy The Science

Молоді вчителі створили Youtube-канал, на якому популярно та в доступній формі розповідають про науку, мистецтво та мову.

П ' ятеро вчителів України об'єдналися і створили власний унікальний україномовний youtube-канал про науку, де простими словами пояснюють складні речі. Проєкт під назвою Enjoy The Science - це YouTube-канал, де педагоги у 5-хвилинних відео розкривають яскраво, актуально та доступно наукові теми. Наповнення каналу зорієнтоване на дітей, підлітків, студентів та дорослих, які прагнуть постійного розвитку.

Коли я згадую, що світовий океан вивчений лише на 5%, це мене надихає та мотивує навчати дослідників та ділитись із ними своїм натхненням та цікавістю до світу. Насолоджуймось наукою разом, виховуймо у собі допитливість та відкриваймо нове щодня, – говорить співзасновниця проєкту Єлизавета Саєвич в інтерв'ю для PLATFOR.MA.

Журналісти «Всеосвіти» поспілкувались з однією з авторок проєкту, вчителькою української мови Анастасією Бречко. На її думку, зацікавлювати дітей наукою та пізнанням навколишнього світу дуже важливо. Це можна зробити, якщо показувати наукову інформацію яскраво, актуально та наближено до захоплень дітей.

Вірю, що саме так із сучасних дітей виростуть прогресивні дорослі, які невпинно вчаться усе життя та роблять світ кращим, — прокоментувала Анастасія Бречко.

Над створенням проєкту вчителі працювали кілька місяців. Вони почали створювати відео, нестандартні анімації, конспекти та тести до них. Наприклад, вчителька мистецтва та одночасно тату-майстриня показує, що малювати може кожен і справа не в таланті. Викладачка української мови пояснює школярам складні правила за допомогою мемів та жартів. А вчителька природознавства описує простими словами складні природні явища.

Крім YouTube-каналу, проєкт має сайт, де є конспекти до уроків із різних наук, тести, статті.

Викладачі й надалі планують робити цікаві онлайн-уроки, яких, на їхню думку, не вистачає під час дистанційного навчання, а також проводити освітні заходи та популяризувати науку.


Вас також може зацікавити : Пандемія витіснила з освітнього ринку тих, хто «не тягне» сучасні методи викладання - викладач

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!