Новини
672
5 лютого 15:29

Проміжні підсумки: мер столиці про COVID-19 в закладах освіти Києва

Усі навчальні та виховні заклади столиці працюють. Жоден не закритий на карантин.

Ситуація з навчальним процесом у столиці контрольована, всі школи та дитячі садочки працюють, – відзвітував мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу.

На сьогодні в Києві

65 класів у 41 школі столиці перебувають на дистанційному навчанні;

115 хворих на коронавірус школярів;

85 хворих на коронавірус педагогів ;

32 групи у 29 дитячих садочках тимчасово закриті через виявлені випадки вірусу. Наповненість дітей у садочках – понад 60 %.

Педагогічні колективи, зазначив мер, повинні організувати навчальний процес у змішаному форматі.

МОЗ нагадує: дотримання трьох простих правил протиепідемічної безпеки – дотримання дистанції, носіння маски та користування санітайзерами – рятує життя. Бережіть себе та рідних. При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю або за номером 0 800 60 20 19.


Читайте також: Карантин в Україні продовжать до 30 квітня, – Денис Шмигаль

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.