Новини
934
5 лютого 13:52

Проєкт «Підприємництво для школярів»: міністр цифрової трансформації розповів, як школяр може створити бізнес

Мінцифра має мету – навчити цифрової грамотності 6 мільйонів українців.

Міністерство цифрової трансформації багато уваги приділяє цифровізації освіти. Метою відомства є навчити цифрової грамотності 6 мільйонів українців. Для цього було створено проєкт «Дія.Цифрова освіта». Про це в ефірі програми «Ранок з Україною» розповів віцепрем’єр-міністр, Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Дія.Цифрова освіта» – перший в Україні масштабний проєкт, пов’язаний із цифровою грамотністю українців. На платформі опубліковано вже понад 45 освітніх серіалів – від штучного інтелекту до сплати комуналки онлайн. Їх переглянули вже понад 500 тисяч українців.

У 76 закладах вищої освіти вже запустили  курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами».

Наразі у багатьох школах запроваджується пілотний проєкт «Підприємництво для школярів».

Освітній курс «Підприємництво для школярів» допомагає підліткам розвивати бізнес-мислення та мотивує стати підприємцем. Починаючи з 8-9 років можна отримати базові знання з фінансової грамотності, дізнатися, як згенерувати й зафіксувати бізнес-ідею.

Безкоштовно пройти курс «Підприємництво для школярів» можна на національній онлайн-платформі «Дія.Цифрова освіта».

Також Мінцифра спільно з МОН працює над переосмисленням шкільного предмету інформатики. Планується, що школярі почнуть вивчати дисципліну з другого класу. Курс розширять для того, щоб діти не тільки вчились користуватись комп’ютером, а й опановували цифрові навички, фінансову грамотність, знайомилися з цифровими професіями.

Михайло Федоров зауважив, що важливо показати дітям, як правильно шукати інформацію в інтернеті, систематизувати її та робити висновки. 


Вас також може зацікавити: Проєкт «Слухай» для підготовки до ЗНО і не тільки: найбільша бібліотека аудіокниг, озвучених українськими зірками

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.