Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Розвиток читання у дошкільному віці. Посібники серії «Розглядай та пізнавай»
»
Взяти участь Всі події
Новини
2174
22 жовтня 11:45

Пробне ЗНО-2022: оголошено дати реєстрації та проведення тестування

Кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив графік проведення пробного Зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році. Реєстрація для участі у пробному ЗНО цьогоріч триватиме з 5 до 22 січня 2022 року, повідомляє відомство.

Зареєструватися на пробне #ЗНО можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Цьогоріч пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня 2021 року.

26 березня 2021 року можна буде пройти пробне ЗНО з таких предметів:

  • історія України;

  • математика;

  • математика (завдання рівня стандарту);

  • біологія;

  • географія;

  • фізика;

  • хімія;

  • іноземні мови (англійська, іспанська, німецька та французька).

У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати тестування для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, будуть оприлюднені на їхніх інформаційних сторінках. 25 березня можна буде дізнатися результати з української мови, української мови й літератури, а 1 квітня – з інших навчальних предметів.

Як відомо, участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні надає можливість майбутнім вступникам ознайомитись з процедурою проведення та відчути атмосферу «реального» тестування. Вартість тестування буде визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року.

Також чудово підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання допоможе тренажер підготовки до ЗНО від «Всеосвіти». Це сучасний онлайн-сервіс, який не лише перевіряє теоретичні знання, а й допомагає набути практичних навичок. Регулярні заняття з тренажером натренують розум, пам'ять та допоможуть позбутися страху перед тестуванням.

Ознайомитись з тренажером: https://vseosvita.ua/zno

Також вас може зацікавити: У 2022 році випускники мають право безкоштовно скласти ЗНО щонайбільше з 5 предметів, – УЦОЯО

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: