Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
532
9 грудня 2022 о 15:05
pdf Роздрукувати

Повноцінне ЗНО в 2023 році можливе — Мінфін

У бюджеті вистачає коштів на проведення зовнішнього незалежного оцінювання, попри те, що МОН планує замість ЗНО провести НМТ.

У Міністерстві фінансів України стверджують, що заклали у бюджет достатньо коштів на проведення ЗНО у традиційному форматі.

Про це розповів заступник міністра фінансів України Роман Єрмоличев.

У бюджеті на наступний рік заплановано 215 млн гривень на проведення ЗНО.

Посадовець переконаний, що на наступний рік грошей на освітні потреби вистачить.

Це достатній ресурс, який гарантує і виплату заробітної плати вчителям, і проведення Зовнішнього незалежного оцінювання. Сподіваюся, воно буде, — сказав Єрмоличев.

Посадовець зауважив, що Мінфінансів відомо про позицію Міністерства освіти й науки, яке замість ЗНО хоче знову провести Національний мультипредметний тест, але «вдосконалений».

Ми навіть в умовах невизначеності намагалися спрацювати на випередження, щоб потім не було звинувачень у тому, що Мінфін, мовляв, «не запланував кошти на ЗНО», тому його й не проводитимемо, — наголошує заступник міністра.

Він зауважив, що у 2021 році на проведення ЗНО виділили 461 млн гривень, тобто вдвічі більше.

Нагадаємо, наступного року освітня субвенція, за рахунок якої виплачується заробітна плата вчителям, буде на 10% меншою, ніж у 2022 році.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.