Послання вчительки, яка вийшла на пенсію

Свого часу вчителька Ліза Робертсон, коли вийшла на пенсію, написала листа в редакцію одного з видань, аби поділитися болем — як своїм, так і своїх колег. Із плином часу лист став класичним.

 

 «Як викладач на пенсії, я втомилася від людей, які нічого не знають про державні школи або останнім часом не відвідували класних кімнат, але які вирішували, як виправити нашу систему освіти.

Вчителі – це не проблема! Батьки – проблема! Вони не навчають своїх дітей манерам, повазі або навіть загальним знанням того, як уживатися з іншими. Діти приходять до школи у взутті, яке коштує дорожче, ніж весь одяг вчителя, але не мають олівця чи паперу. Хто тоді надає ці речі? Вчителі часто купляють їх із власної кишені.

Коли ви дивитесь на школи, які вважаються поганими, дивіться на батьків та учнів. Чи приходять батьки на батьківські збори? Чи регулярно спілкуються з викладачами? Чи впевнені, що їх діти підготуються і мають для цього все необхідне? Чи переконуються вони, що їхні діти виконали домашнє завдання?

Чи мають вони робочі номери телефонів? Чи всі учні записують у класі? Вони роблять домашні завдання? Чи слухають школярі в класі, чи вони є джерелом порушення класу?

Ознайомившись з цими чинники, ви побачите, що не школи погані, а ставлення батьків. Вчителі не можуть виконувати свою роботу, ще й роботу батьків. Поки батьки не вирішать зробити свою батьківську частину справи навчання, нічого не покращиться!»

А ви як вважаєте? Що б ви відповіли на це? 


Джерело: https://vse.ee/bps

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ХІМІЇ залишилося:
0
3
міс.
2
5
дн.
1
7
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!