Новини
25451
3 лютого 2020 о 13:59

Послання вчительки, яка вийшла на пенсію

Свого часу вчителька Ліза Робертсон, коли вийшла на пенсію, написала листа в редакцію одного з видань, аби поділитися болем — як своїм, так і своїх колег. Із плином часу лист став класичним.

 

 «Як викладач на пенсії, я втомилася від людей, які нічого не знають про державні школи або останнім часом не відвідували класних кімнат, але які вирішували, як виправити нашу систему освіти.

Вчителі – це не проблема! Батьки – проблема! Вони не навчають своїх дітей манерам, повазі або навіть загальним знанням того, як уживатися з іншими. Діти приходять до школи у взутті, яке коштує дорожче, ніж весь одяг вчителя, але не мають олівця чи паперу. Хто тоді надає ці речі? Вчителі часто купляють їх із власної кишені.

Коли ви дивитесь на школи, які вважаються поганими, дивіться на батьків та учнів. Чи приходять батьки на батьківські збори? Чи регулярно спілкуються з викладачами? Чи впевнені, що їх діти підготуються і мають для цього все необхідне? Чи переконуються вони, що їхні діти виконали домашнє завдання?

Чи мають вони робочі номери телефонів? Чи всі учні записують у класі? Вони роблять домашні завдання? Чи слухають школярі в класі, чи вони є джерелом порушення класу?

Ознайомившись з цими чинники, ви побачите, що не школи погані, а ставлення батьків. Вчителі не можуть виконувати свою роботу, ще й роботу батьків. Поки батьки не вирішать зробити свою батьківську частину справи навчання, нічого не покращиться!»

А ви як вважаєте? Що б ви відповіли на це? 


Джерело: https://vse.ee/bps

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!