Дніпро

Попрощалися онлайн: як вчителі благословляли дітей на літній відпочинок

Під час останнього шкільного відеодзвінка, вчителі та учні висловлювали бажання якнайшвидше зустрітися восени вже наживо.

Через карантин дніпровські учні не бачили своїх вчителів з березня, і до осені вже не побачать. Аби остаточно не забути, як виглядають обличчя своїх вихованців - освітяни вирішили благословити дітей на літній відпочинок онлайн.

Тільки-но закінчила свій останній в цьому році урок з історії Інна Василюк, вчителька історії, як вже телефонує Лізі, учениці 6-а.

За час дистанційного навчання, дівчинка скучила за живим спілкуванням та вже встигла стати майже інтернет знаменитістю. Учениця викладає відео у ТікТок.

У розмові з вчителькою про популярність у мережі вона забуває та веде бесіду про шкільні справи. Щодо своїх вражень до дистанційного навчання, Ліза лаконічна.

Це не складно, дистанційне навчання - це та сама школа, хіба що вдома, — говорить учениця.

Щодо пані Інни, вона каже, що традиційний навчальний процес, коли діти за партами, їй подобається більше, так приємніше і звичніше. Приділити онлайн-увагу кожному з двох ста учнів - це справжнє випробовування.

Це дуже важко, іноді засиджувалась і до 12 ночі тому, що, як правило, першу половину дня ти приділяєш їм увагу, спілкуєшся з учнями, а вже, наприклад, ввечері тільки сідаєш, аби сформувати їм цікавий урок, - говорить Інна Василюк.

Попри всі незручності для вчителів, викладачка розуміє, що для батьків цей семестр був найважчим.

Тому, що на їх плечі ліг такий тягар, який вони не очікували. Ми вчителі вже звикли, як пояснювати матеріал, як знімати напругу спілкуючись із дітьми, а для батьків це звичайно було вперше, - зазначила вчителька.

Акція "Зателефонуй учням", пройшла в усіх школах Дніпра. Під час цього останнього відеодзвінка учні та вчителі говорили про різне, але завжди висловлювали бажання якнайшвидше зустрітися восени вже наживо.


Можливо, Вас зацікавлять такі матеріали:

Дистанційний останній дзвоник: як освітяни привітали одне одного зі святом

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.