Дистанційний останній дзвоник: як освітяни привітали одне одного зі святом

Зворушливі вітання зі святом останнього дзвоника від освітян.

Цьогоріч свято Останнього дзвоника відбудеться для всіх у незвичному форматі. Ані урочистої лінійки, святково вбраних школярів з пишними букетами, схвильованих випускників й теплих обіймів. Ми знаємо, як кожен учень готувався до цієї події заздалегідь і наскільки для них важливо було бути в цей день разом зі своїми однокласниками, вчителями й батьками!

І хоча коронавірус вніс свої корективи у навчання й проведення шкільних урочистостей, це не привід засмучуватись. Сьогодні кожен школяр став частинкою свята Останнього дзвоника онлайн. Користуючись нагодою, багато освітян привітали всіх із закінченням навчального року у соціальних мережах:

Із сердечними привітаннями до вчителів, школярів й батьків звернувся Дмитро Ламза, відомий директор київської спеціалізованої школи №210.

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки! Від щирого серця вітаємо всіх вас з Днем останнього дзвоника! Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас зворушливе. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Звісно, ви чутимете його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але для вас, особисто для вас, він пролунає сьогодні востаннє. Минуть роки, але ви пам'ятайте і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих. По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь.

Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку, пам’ятайте, що й вони потребують того ж від вас. Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку вашого життя, дорогі випускники – дорослого життя. Ще вчора вас називали «діти – наше майбутнє». А відсьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами й здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Головне — будьте чесними й добрими людьми.

З любов’ю наша школа!

Любомира Мандзій, т.в.о. міністра освіти, також опублікувала вітання зі святом Останнього дзвоника:

Шановні педагоги, учні, батьки!

Вітаю усіх із закінченням навчальних занять! Очевидно, навчальний рік видався вкрай насиченим та складним, але я рада, що ми спільно виходимо на його фінішну пряму. Ми разом з вами шукали шляхи для організації навчання в умовах всеукраїнського карантину та світової пандемії. І найважливіше – ми знайшли ці шляхи.

Перехід на режим онлайн-навчання – це подія, яка назавжди залишиться в історії української освітянської спільноти. Так, ми не зовсім були готові до такої кардинальної трансформації, але спільними зусиллями змогли у «прискореному режимі» налагодити процеси та продовжити навчальний рік. Найцінніше цих двох місяців – ми змогли об'єднатися, почали активніше ділитися своїми знаннями та точно опанували нові навички.

Через карантин ми не зберемося всі разом, щоб відсвяткувати останні дзвоники. Але цей день не став менш урочистим чи важливим.

Я щиро вітаю випускників 2020, їхніх батьків та педагогів! Нехай на шляху до здійснення ваших мрій не буде перепон.

 Натхненну промову підготував й мер Києва Віталій Кличко, опублікувавши на своїй сторінці невелике відеопривітання:

Дорогі випускники, ви виходите в доросле життя в дуже непростий час, але всі виклики можна подолати, коли є мрія, коли є мета. Я бажаю вам успіхів, вдалих ЗНО, втілення планів, які ви собі намріяли. На жаль, карантин вніс корективи й в традиційний урочистий формат святкування Останнього дзвоника. Але він сьогодні пролунав.

Аби підтримати цьогорічних випускників та їх вчителів, всіх столичних учнів, телеканал «Київ» організував свято онлайн. І майже 18 000 випускників столичних шкіл могли долучитися до цього формату - телетрансляції та трансляцій у соцмережах.

А вчителі Новопразького навчального-виховного комплексу підготували ось таке оригінальне відеопривітання:

Цікаве відео підготували й педагоги Уманського НВК №6. Одна з учениць, вбрана у вишиванку, виконує пісню, а вчителі передають дзвоник одне одному:

Публікацію освітяни підписали невеличким привітанням:

Останній дзвоник підсумовує,

Напружений навчальний рік.

Вітаємо з подією чудовою,

Усіх, хто зветься «випускник»!

Директор Машівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад» Микола Оніщук не лише привітав із закінченням навчального року, але й розповів про досягнення своїх учнів, які нещодавно посіли призові місця на різних конкурсах:

Долучилися до вітань й Жанна Шмарова від імені Профспілки Кальміуського району:

Сьогодні мій пост без листівок та фото!

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника! Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Для вас, випускники, цей дзвоник останній. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями та здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх мрій. Глибоко вдячні педагогам і батькам! Ви вклали у вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ. Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

Зворушливе вітання Вікторії Ільчишиної, вчительки Костомарівської ЗШ І-ІІІ ступенів, також варто уваги:

Дозвольте сьогодні привітати колектив Костомарівської ЗШ І-ІІІ ступенів учнів та батьків зі святом Останнього дзвоника. Не лунає на подвір'ї дитячий сміх, в коридорах немає галасу. Вперше в цей День нам всім сумно. Але будемо радіти початку літніх канікул і відпусток! Глибоко вдячна всьому педагогічному колективу та працівникам школи за невтомну працю, відповідальність та турботу, яку ви дарували дітям. Дякую батькам і учням, що разом з нами витримали цей складний період, особливо дистанційне навчання. Я знаю як Вам всім було важко: сльози від невдач, відсутність інтернету, один телефон на п'ять дітей, пошук Wi-Fi у сусіда під ворітьми чи на пагорбі за селом, виїзд до міста у пошуках кращого Інтернету, щоб написати контрольну роботу, всього не перелічити. Але ми все здолали і я пишаюся вами! Усіх зі святом Останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки й почуття!


Команда «Всеосвіти» вітає вчителів, учнів та батьків із закінченням складного, але насиченого подіями навчального року. Нехай жодні перепони на вашому шляху не зможуть здолати вашого духу. Усі ви продемонстрували, що здатні швидко адаптуватися до інших реалій й бути потрібними в цю мить. Ваша невтомна праця й готовність ставити інтереси інших вище своїх – захоплює.

Бажаємо всім продуктивного відпочинку, щоб з новими силами розпочати новий навчальний рік!

Читайте також:

Останній дзвоник без школярів: у Херсоні провели свято для учнів онлайн

#привітання #Останній_дзвоник

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!