Херсон

Останній дзвоник без школярів: у Херсоні провели свято для учнів онлайн

Вчителі вирішили не залишати випускників без свята та провели традиційну лінійку самі.

Уперше за півсторічну історію 39-ї школи у Херсоні, останній дзвінок пролунав не з рук випускників. Вчителі вирішили не залишати випускників без свята закінчення школи та провели традиційну лінійку самі, а випускникам усе транслювали онлайн.

Через карантинні обмеження виконання цієї місії на себе взяли класна керівниця випускного класу та директорка закладу. Крім того, вчителі готувалися до лінійки заздалегідь і виконали для випускників вальс, запустили у небо голубів і повітряні кульки.

На честь 17 випускників цього року на подвір'ї школи встановили фонтан.

Нічого не змінилося, просто деякий час діти не ходили до школи, але прийде 1 вересня і діти обов'язково наповнять оце подвір'я галасливим сміхом і розпочнуться заняття, а традиції не змінюємо і проводимо, як завжди, в ці травневі дні свято останнього дзвоника онлайн, – каже директор школи Ольга Маренчук.

Джерело: https://vse.ee/dxx


Можливо, Вас зацікавить:

За дистанційне навчання треба доплачувати: вчителі підбили підсумки навчання онлайн

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.