Новини
4234
7 жовтня 2020 о 18:44

Понад сотню педагогів та школярів інфіковані COVID-19: динаміка захворювання негативна

У столиці 410 учнів захворіло на коронавірус, але ситуація поки під контролем, запевнив мер міста.

Кількість хворих на коронавірус серед учителів та школярів по всій країні стрімко зростає. У багатьох містах учнів та студентів переводять на дистанційне навчання. Закриваються на карантин й дитячі садочки. Нині найбільша кількість школярів та педагогів інфікованих COVID-19 – у столиці. За словами мера міста Віталія Кличка, у Києві на карантин закриті 3 школи: 2 у Печерському районі та 1 в Оболонському. На дистанційному навчанні перебуває 377 класів у 152 школах.

Ситуація із захворюваністю на коронавірус у столичних закладах освіти контрольована, але динаміка – негативна. У місті на коронавірус захворіло 410 школярів та 302 педагоги, – зазначив Віталій Кличко. 

Він також додав, що у дитячих садках теж спостерігається зростання захворюваності на COVID-19. Нині на карантин закрито 47 груп в 41 дитсадку. 

Також спалахи інфікування коронавірусом зафіксовані в університетах Дніпра, яке  належить до “помаранчевої” зони.

Наші сімейні лікарі повністю контролюють ситуацію, стан здоров’я і доповідають про те, що в студентських гуртожитках не дотримуються карантинних норм: не носять маски, не провітрюють та не обробляють приміщення, продовжують навчальний процес, – розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради.

У школах Дніпра захворіло 136 учні, 100 педагогів та 16 технічних працівників. З них госпіталізовано 5 учнів, 20 педагогів та 4 техпрацівники. Організовано дистанційне навчання в 42 школах, 82 класах, де навчаються 2 662 учні, передають Вісті Придніпров'я.

У Запоріжжі понад сотню учнів захворіли на коронавірус. В освітніх закладах міста продовжують вводити карантин через факти виявлення інфікування COVID-19. Наприклад, у Широківській ОТГ учнів з 5 до 11 класу відправили на карантин до 12 жовтня. Усього ж на самоізоляцію відправили 2 854 учні, а це – близько 107 класів. Також на самоізоляції залишаються 217 співробітників закладів освіти, повідомили у Запорізькій ОДА.

Читайте також:

«Не контактував з хворим на COVID-19»: у дитсадках вимагають нову довідку

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.