Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

Понад 6.5 тисяч випускників склали НМТ на 200 балів

Українські випускники від 24 лютого перебували під обстрілами і бомбуваннями, але при цьому отримали надвисокий результат оцінювання якості освіти.

Понад 6,5 тисяч випускників, які складали Національний мультипредметний тест, отримали максимально можливий результат хоча б з одного предмета.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет під час включення в ефірі телемарафону.

Понад 6, 5 тисяч випускників отримали 200 балів щонайменше по одному з предметів, і це враховуючи те, як вони готувались. Адже з 24 лютого почалася повномасштабна агресія, повномасштабна війна в Україні. Діти перебували під обстрілами, діти перебували під бомбуванням, і при цьому такий надвисокий результат, — резюмував освітянин.

Окрім того, він зазначив, що всі українські учні, які виїхали за кордон, демонструють там високий рівень знань.

Уся Європа, весь світ, який прийняв на навчання наших дітей шкільного віку, наших студентів, абсолютно високо оцінюють рівень знань усіх наших часників освітнього процесу, — сказав Шкарлет.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки рекомендує закладам фахової передвищої та вищої освіти зараховувати вступників у разі відсутності у них військово-облікового документа.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.