Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

Абітурієнта зарахують до вишу без військово-облікового документа

Зарахування вступників може здійснюватися на підставі письмового зобов'язання здійснити оформлення приписних документів.

Міністерство освіти і науки рекомендує закладам фахової передвищої та вищої освіти зараховувати вступників у разі відсутності у них військово-облікового документа.

Відповідний лист МОН направило на адреси керівників закладів освіти.

У міністерстві зазначають, що зарахування вступників може здійснюватися на підставі письмового зобов'язання здійснити оформлення військово-облікового документа впродовж шести місяців від початку навчання.

У разі відсутності у вступника військово-облікового документа (для військовозобов'язаних — військового квитка або тимчасового посвідчення військовозобов'язаного, а для призовників — посвідчення про приписку до призовних дільниць) здійснювати його зарахування для здобуття фахової передвищої, вищої освіти, у тому числі за кошти державного бюджету, на підставі письмового зобов'язання здійснити оформлення військово-облікового документа впродовж шести місяців від початку навчання, — зазначено у документі.

Письмове зобов'язання може бути надіслано дистанційно з накладанням кваліфікованого електронного підпису вступника.

Вступниками з особливо небезпечних або тимчасово окупованих росією територій України може надсилатись скан або фотокопія заяви без накладання кваліфікованого електронного підпису.

Нагадаємо, абітурієнти з областей, які постійно обстрілюють російські терористи, мають право на вступ до закладів вищої чи професійної освіти за умовами прийому «квоти-2». Вони можуть претендувати на 40 відсотків бюджетних місць загального обсягу.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.