Понад 5 тисяч випускників не склали ЗНО з географії — це 5,56%

УЦОЯО встановив порогові бали для ЗНО з географії та хімії.

Сьогодні, 28 липня, під час онлайн засідання при Міністерстві освіти та науки експертна комісія УЦОЯО визначила поріг "склав/не склав" для ЗНО з географії та хімії:

  • З географії пороговий бал встановили на рівні 24 тестових з 90 можливих. Поріг «склав/не склав» не подолали 5,56% учасників.

  • З хімії — 13 із 74. Поріг «склав/не склав» не подолали 10,15% учасників.

Відсотки тих, хто не подолав поріг «склав/не склав» свідчать про те, що хімію не склав кожен десятий учасник ЗНО, а географію — кожен вісімнадцятий.

Поріг «склав/не склав» — це мінімальна кількість тестових балів, яку має набрати учасник/учасниця за тестування, щоб отримати оцінку за шкалою 100-200 балів і мати можливість брати участь у конкурсному відборі до вишу.

ЗНО з географії відбулося 15 липня, участь у ньому взяли 92 962 особи

ЗНО з хімії відбулося 17 липня, участь у ньому взяли 10 880 осіб.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти визначила порогові бали “склав/не склав” для ЗНО з української мови і літератури, історії України, біології, англійської, німецької, французької, іспанської мов.


Вас також може зацікавити: Рекордне ЗНО: випускник отримав 795 балів з 800 можливих.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.