+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Подання заявок на участь в олімпіаді «Всеосвіта Весна-2019» продовжено до 31 травня!

На численні прохання користувачів наша команда продовжила термін реєстрації на весняну олімпіаду. Поспішайте!

Лише до 31 травня 2019 року ми продовжили термін подання заявок на участь у дистанційній олімпіаді «Всеосвіта Весна-2019». Якщо ви дуже хотіли пройти олімпіаду, але маєте сумніви, що не встигаєте – саме зараз є шанс подати заявку, оплатити її і пройти тестування з предмета.

Онлайн-олімпіада охоплює 25 шкільних предметів, в яких містяться цікаві завдання для учнів будь-якого віку. Ми подбали навіть про найменших «чомучок» – і підготували олімпіадні завдання для дошкільнят.

Зверніть увагу! Українська мова – БЕЗКОШТОВНА!

 Рейтинг закладів освіти 

До 31 травня формуватиметься рейтинг закладів освіти. Це означає, що будь-яка школа після участі в олімпіаді може позмагатися за місце в рейтингу та увійти до ТОП-100. Лише 100 шкіл-щасливчиків (з кожного рейтингу: за кількістю переможців і за відсотком переможців) отримають свідоцтва із зазначенням місця. Доведіть, що саме ваша школа гідна зайняти місце у всеукраїнських рейтингах! 

 Розіграш 50 дитячих конструкторів «Вітроходів» 

Розіграш головного подарунка від наших партнерів – компанії BitKit – завершується 12 травня (опівночі). Зовсім скоро ми дізнаємось імена тих щасливчиків, які отримають конструктор. 

 Подарунки за участь в олімпіаді 

Абсолютно всі учасники, незалежно від їхнього результату, отримають в подарунок нагородні матеріали, розроблені під окремий навчальний предмет із зазначенням інформації двома мовами: українською та англійською. Крім того, свідоцтва і подяки отримають педагоги-наставники, організатори, батьки та директора шкіл.

І це ще не все! Команда «Всеосвіти» розробила креативну розробку «Мотивуючий флексагон», яку отримає кожен учасник олімпіади. Вона створюється з одного листа паперу та розкривається неначе кишенькова книжечка.

Але найголовніший подарунок, який отримають всі школярі – це досвід, нові знання та приємні враження. А ми вам це гарантуємо!

Поспішайте реєструватися і починайте змагатися!


Сторінка олімпіади: https://vseosvita.ua/olympiad

Сторінка рейтингу: https://vseosvita.ua/olympiad/s9/rating

Сторінка розіграшу: https://vseosvita.ua/olympiad/s9d

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти