Розробки
18648
21 квітня 16:00

Плакат співпраці до Дня Землі – відзначайте всім класом!

Захоплива нова розробка від нашого проекту – плакат співпраці «Відзначаймо День Землі» для учнів будь-якого віку. З його допомогою організувати будь-яке дозвілля легко.

22 квітня увесь світ відзначає важливе свято – День Землі, яке має на меті об’єднати людство задля захисту навколишнього середовища. Увесь тиждень і навіть впродовж місяця у різних країнах світу активісти проводять різноманітні заходи з озеленення та благоустрою території. Для школярів День Землі – це особлива нагода ще раз нагадати про екологічні проблеми, показати, що кожен з нас може почати дбати про довкілля вже зараз.

Аби ця подія не пройшла повз вас і ви змогли сповна відчути насолоду від святкування, креативна команда дизайнерів та ілюстраторів розробила тематичний плакат співпраці «Відзначаймо День Землі».

Вікова категорія: для дошкільнят, учнів початкової та середньої школи.

Ідеї, у який спосіб можна використовувати плакат співпраці:

 • створення декорацій до Дня Землі;
 • для проведення відкритого уроку, присвяченому сортуванню відходів;
 • проведення інтегрованого уроку географії, основи здоров’я, природознавство, я і Україна, екологія;
 • організація уроку для розвитку взаємодії учнів і колективної роботи в класі;
 • для організації позашкільних заходів;
 • як ілюстративний матеріал до проєктних тижнів.
 • уроки, присвячені 4 тижню НУШ «Моє довкілля»

За допомогою простої інструкції діти зможуть створити власний унікальний плакат і відразу ж обговорити проблему збереження довкілля та дбайливого ставлення до всього живого на планеті.

Завантажити можна за посиланням: https://vseosvita.ua/library/plakat-spivpraci-do-dna-zemli-vidznacajte-vsim-klasom-126184.html 

Інструкція:

Розмір плакату (594 x 841).

 1. Розробка складається з 24 листів-розмальовок формату А4. Кожен з них є частиною плакату та має номер-позначку (А1, А2, А3… А24).
 2. Розмір готової розробки залежить від принтера, на якому роздруковувався матеріал.
 3. Учні отримують по одному листу-розмальовці та озброюються кольоровими олівцями або фломастерами.
 4. Кожен блок плакату позначений цифрою, яка відповідає за певний колір: 1 – жовтий, 2 – голубий, 3 – зелений і т.д. Учні розмальовують плакат відповідно до кольору певної цифри. 
 5. Коли учні завершать творчу роботу – виріжте малюнки у зазначених місцях.
 6. Склейте елементи в такій послідовності: Перший ряд – А1 + А2 + А3 + А4. Другий ряд – А5 + А6 + А7 + А8. Третій ряд – А9 + А10 + А11 + А12. Четвертий ряд – А13 + А14 + А15 + А16. П’ятий ряд – А17 + А18 + А19 + А20. Шостий ряд – А21 + А22 + А23 + А24. 
 7. Щоб плакат прослужив довше – використовуйте ватман в ролі підкладинки. Можна використовувати ватман формату А1 (594 x 841). 
 8. Готово! Ви отримали плакат співпраці до Дня Землі, якому немає аналогів у світі.

Завантажити плакат за посиланням: https://vseosvita.ua/library/plakat-spivpraci-do-dna-zemli-vidznacajte-vsim-klasom-126184.html 

Пропонуємо вам орієнтовні запитання для обговорення в класі:

 • Які кроки має зробити суспільство, щоб зберегти природу?
 • Дізнайтесь, які регіони України є найбільш забрудненими.
 • На думку школярів, що держава має зробити, аби покращити екологічний стан нашої країни.
 • Чому під час чищення зубів потрібно закривати кран з водою?
 • Яка користь від сортування сміття і чи можете ви це робити в школі?
 • Як шкодить пластик?
 • Чи можна викидати використанні батарейки до загального сміттєвого бака?

Бажаємо вам гарного святкування! 


Додатково ми підготували для вас плакат “Фактори, що згубно впливають за ЗЕМЛЮ”. Плакат чуттєво передає згубні звички людства та закликає дбайливо ставитися до природи.    

Завантажити можна за посиланням: https://vseosvita.ua/library/fakti-so-zgubno-vplivaut-na-zemlu-126125.html

 


Вас також зацікавить розробка "Планета Земля". Що робить Землю особливою? 

Вона складається з чотирьох листів: три з них – це шаблони для зафарбовування планети. Діти міркують, як вони можуть подбати про довкілля планети. Четвертий лист – це Земля, яку необхідно розфарбувати та вирізати вздовж пунктирних ліній.

Завантажити за посиланням: https://vseosvita.ua/library/rozrobka-planeta-zemla-214806.html


Сподобався матеріал? Підтримайте нас – беріть участь в платних олімпіадах і конкурсах від проєкту «Всеосвіта». З вашою допомогою ми зможемо надалі розробляти безкоштовні методичні матеріали.  

Забороняється відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом будь-яких матеріалів сайту «ВСЕОСВІТА» (логотип (знак для товарів і послуг), тексти, фото, відео, тощо) без посилання або гіперпосилання на сайт vseosvita.ua.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал!?