Підвищення зарплат освітян призупинено до 2022 року: КМУ вніс зміни до постанови №822

27219
24 листопада 2020 о 10:35
Кабінет міністрів України відтермінував дію постанови до кінця наступного року.

Кабінет Міністрів України призупинив дію постанови №822 про «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки» до 31 грудня 2021 року! 

Відповідно до рішення КМУ, до постанови внесли такі зміни: 

  • у пункті 8 цифри «2021» замінити цифрами «2022»;

  • у схемах посадових окладів (ставок заробітної плати), затверджених зазначеною постановою, у графі «Коефіцієнт визначення посадового окладу (ставки заробітної плати) у співвідношенні до прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня календарного року» підграфу «2021 рік» виключити.

  • Зупинити до 31 грудня 2021 р. дію постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 822.

Нагадаємо, що  Комітет з питань освіти, науки та інновацій планує розглянути проєкт Постанови № 3052а від 31.08.2020 року.

Це Постанова про звернення до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення норм чинного законодавства України у частині встановлення посадового окладу педагогічного працівника (дошкільної освіти, загальної середньої освіти, професійної освіти, позашкільної освіти, фахової передвищої освіти, вищої освіти) найнижчої кваліфікаційної категорії в розмірі трьох мінімальних заробітних плат.

Читайте також:

Ідея відтермінування підвищення заробітних плат освітянам суперечить законодавству – профспілки

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00