! В а ж л и в о

Підробіток для вчителів: яких репетиторів і за які гроші шукають на Kabanchik, Izi, Preply та Vseosvita

Знайти підробіток просто: в інтернеті є сервіси (розділи порталів чи окремі портали), на яких шукачі репетиторських послуг зустрічаються з виконавцями цих послуг. Розкажемо про чотири з них.

1. Vseosvita.ua – розділ «Репетитори»

Зареєструйтеся в якості репетитора низки предметів на Vseosvita.ua/tutor.

Вкажіть день і час занять, місце їхнього проведення, тип занять, вік і ступінь підготовки учня, які вас влаштовують. Ефективним також буде завантажити відеопривітання. Все це безкоштовно.

І очікуйте на замовлення освітніх послуг від учнів та їхніх батьків.

Зазвичай користуються попитом уроки з оплатою 100-200 гривень за академічну годину.

 

2. Kabanchik.ua — сервіс замовлення послуг

На «Кабанчику» знайти підробіток чи постійні замовлення зможе викладач будь-якого предмету.

Досить зареєструватись як виконавець репетиторських послуг з такого-то списку предметів – і при появі замовлення «потрібен репетитор» з одного з ваших предметів вам негайно прийде емейл. А щоби оперативніше бачити повідомлення про появу замовлення й першим відповісти – можна завантажити мобільний додаток (для Android тут, для айфонів тут). Тоді повідомлення прийде у ту ж мить, коли замовник публікує своє «потрібен репетитор». 

Сервіс працює по всій Україні. Головні його переваги:

  1. Відгуки про замовників.
  2. Рейтинги виконавців.
  3. Зручний мобільний додаток

Найвищий попит – на репетиторів з іноземних мов. Викладачів з англійської мови шукають найчастіше. За січень-вересень 2019 року для них було понад 390 замовлень. В середньому платять 587 грн і замовляють як консультації з окремих тем, так і довготривалі курси для дітей чи дорослих.

Часто шукають і викладачів іспанської, італійської, французької мови. Ба навіть івриту й латини. 

Для викладачів математики за вісім з половиною місяців 2019 року було 218 замовлень. Найчастіше замовляють не окремі уроки, а курс з певної теми або підготовки до ЗНОВ середньому за підготовку одного учня можна заробити 1260 грн.

Замовлення з хімії на «Кабанчику» з’являються різного рівня: як підтягнути знання зі шкільної програми, так і допомогти з розрахунками студентам вишів. В середньому за одне замовлення репетитори-хіміки заробляють 550 грн.

Викладачів фізики частіше шукають для індивідуальних занять курсом або для написання робіт. Платять за виконання одного замовлення в середньому 1300 грн.

Репетиторів з української мови та літератури також частіше шукають не для одноразових занять, а для курсів чи допомоги у написанні робіт учням та студентам. В середньому платять 1900 грн за виконання одного замовлення.

Також популярні додаткові заняття для дошкільнят, тому вихователі дитячих садочків теж можуть знайти підробіток. Зазвичай замовляють регулярні заняття з малюком та платять в середньому 3,3 тис. грн. за курс. 

«Найбільший попит – на репетиторів з предметів, які входять до обов'язкового переліку ЗНО. Але замовлення на «Кабанчику» є для фахівців з усіх дисциплін – як для дітей, так і для дорослих.

 

До того ж зараз дуже популярні заняття через відеозв'язок, наприклад skype, тобто викладач та учень можуть бути з різних міст», – розповідає Ольга Сорока, маркетолог Kabanchik.ua

 

 

3. IZI.ua гіперпростір безкоштовних оголошень 

За місяць на IZI.ua 660 тисяч відвідувань і він стає дедалі популярнішим. Можна додати будь-яку кількість оголошень безкоштовно та легко перенести свої оголошення з інших ресурсів. Можна працювати з ресурсом за допомогою мобільного додатку Izi.

Тут помітно, що потреба у репетиторах китайської збільшується, адже попит на китайські товари та співпрацю зі східними партнерами стрімко росте. Конкуренція серед викладачів китайської наразі в Україні невелика. В середньому вартість години заняття близько 200 грн. 

Якщо ж ви чудово розумієтесь на мовах програмування, seo-просуванні та дизайні – варто створити оголошення на IZI та запропонувати свої репетиторські послуги та навчальні програми. Зараз на це є попит, який вже не можуть задовольнити стандартні курси.

В середньому за одне заняття можна заробити близько 300 грн.

«Сучасний світ вимагає постійного розвитку, набуття нових знань у зручному форматі. Тому послуги репетиторів досі дуже популярні.

 

Щоб бути репетитором – не обов'язково мати освіту викладача, достатньо добре володіти темою чи мати практичний досвід та вміти пояснити. Особливо це стосується мов та сучасних технологій», – розповідає Ольга Хмеленко, маркетолог IZI.ua

 

4. Preply.com – маркетплейс освітніх послуг

На противагу решті розглянутих тут порталів, на Preply.сom пошук репетиторами роботи є не розділом – а темою всього сайту. Це, власне, платформа для пошуку роботи й підробітку викладачами й вихователями.

Ще одна відмінність – Preply є міжнародною платформою: можна знайти учня з іншої країни, щоби проводити з ним навчання, наприклад, через skype.

Тут також є можливість вказати дні та час, коли ви підробляєте репетиторством, і решту додаткових параметрів освітнього підробітку.

Окрім того, на Preply є динамічні рейтинги викладачів та можливість вказати у профілі сертифікати (плюс можливість учням та їх батькам шукати репетиторів із сертифікатами).

Лідирують на маркетплейсі запити з іноземних мов з оплатою (в Україні) 300-600 гривень за урок. На вересень 2019 року цим онлайн-маркетплейсом скористалось вже понад 170 тисяч учнів з усього світу.

Читайте також: 6 тисяч гривень: стільки за рік витрачають батьки, щоб зібрати старшокласника до школи 

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації (лист МОН № 4/2181-19 від 30.09.2019 р.).

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Олімпіада «Всеосвіта Осінь – 2019»