Під час канікул вчителям у школах варто носити маски та дотримуватись дистанції – Департамент освіти Києва

Олена Фіданян у відкритому листі закликала вчителів не ігнорувати протиепідемічні заходи під час роботи на канікулах.

Наразі у Києві в 422 закладах освіти почалися канікули. Ще 6 шкіл у столиці продовжать працювати, бо там запровадили нову триместрову систему навчання. Про це під час брифінгу повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Він наголосив, що в школах столиці канікули будуть тривати лише тиждень – до 29 жовтня.

Натомість у Департаменті освіти і науки Києва опублікували лист-звернення директорки департаменту Олени Фіданян до освітян міста Києва у якому закликають вчителів дотримуватися протиепідемічних заходів під час канікул у приміщеннях шкіл.

У канікулярний час також слід використовувати захисні щитки, маски, дотримуватися соціальної дистанції, утримуватися від очного спілкування з колегами, – говориться у листі.

З повним текстом відкритого листа можна ознайомитися нижче.


Вас також може зацікавити: Учні 1-4 класів після канікул повернуться до школи – Сергій Шкарлет

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта дарує

Три iPhone 12

+20 крутих призів з нашого фірмового магазину

до закінчення залишилось
00
00
00
00