Перше українське шкільне реаліті-шоу назве переможців

Завершився унікальний освітянський проект «Шкільне reality». За півроку створено 15 серій. Переможців назвуть незабаром.

Церемонія вручення своєрідного освітянського Оскара переможцям першого українського реаліті-шоу «Шкільне reality» відбудеться незабаром у м. Долина Івано-Франківської області. Протягом майже півроку 15 шкільних команд з усієї України знімали кіно про шкільне життя, як воно є насправді. В основу екранної розповіді покладені життєві ситуації та історії самих учасників дійства. У ролях сценаристів, режисерів, операторів, акторів спробували себе звичайні школярі. Серед діючих осіб серіалу – також вчителі та батьки. Кожну наступну серію чергова команда-знімальна група продовжувала самостійно: писали сценарій, шукали виконавців та знімали свою серію. Встигнути треба було за два тижні.

Про початок «Шкільного reality» «Всеосвіта» повідомляла у грудні минулого року: https://vseosvita.ua/news/skilne-reality-istorii-realnih-ucniv-2931.html

Авторка оригінальної ідеї – Галина Пирин. Вона працює викладачкою англійської мови у комунальному вищому навчальному закладі «Прикарпатський лісогосподарський коледж», а також методисткою. Галина Пирин увійшла до ТОП-50  вчителів за версією Global Teacher Prize Ukraine 2018. Щоб роздобути кошти для приза переможцю, вчителька запустила проект на краудфандінговій платформі GoF.

Перша серія була готова у грудні минулого, 2018 року, у травні 2019 – відзнято вже 15 серій. Нещодавно оголошено збір підписів за титул «Приз глядацьких симпатій».  Організатори просять відмітити лайками вподобану серію, розміщену на сторінці «Шкільного reality» на Ютуб-каналі, на яку спочатку потрібно підписатися. «Вподобайлики» будуть невидимими для глядачів до моменту оголошення переможців. Це зроблено задля об'єктивності думок.  Голосування продовжиться до 3 червня.  

За словами Галини Пирин, головна мета проекту – допомогти школярам подолати психологічний бар’єр спілкування та виступу перед камерою, об’єднатися заради спільної мети, навчитися монтувати та знімати відео. До складу журі входять найкращі вчителі та актори України.

Отже, підсумки голосування підбиватимуть 8 червня о 18 год. у Будинку культури м. Долина. Імена переможців оголосять 9 червня.

Фото взяте зі сторінки спільноти «Шкільного reality» у Фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/944837369032750 

2087
28.05.2019 17:30:00

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
3
міс.
1
0
дн.
1
2
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!