Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Cтворення лепбуку: етапи, способи, інструменти
»
Взяти участь Всі події

Перепис: учнів перерахують для розподілу освітньої субвенції

Індивідуальні картки обліку учнів і педагогічних працівників дозволять уникнути задвоєння обліку після їхнього вимушеного переміщення через повномасштабну війну, яку веде росія.

Міністерство освіти і науки проведе збір індивідуальних даних учнів для розподілу обсягу освітньої субвенції на 2023 рік між місцевими бюджетами.

Наказ уже підписав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Планується, що деталізований до окремого здобувача освіти масив інформації уможливить недопущення задвоєння обліку учнів після їхнього вимушеного переміщення через повномасштабну війну.

Отримані дані використають при підготовці змін до постанови Кабінету міністрів №1088 «Про затвердження формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами».

Місцевим органам управління у сфері освіти доручено забезпечити подання звітності уповноваженими працівниками закладів загальної середньої освіти, а також закладами професійної та фахової передвищої освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти.

Уповноважені працівники закладів освіти мають заповнити в «АІКОМ» індивідуальні картки обліку учнів і педагогічних працівників.

Наказ МОН також містить покроковий алгоритм заповнення індивідуальних карток обліку учнів і педагогічних працівників.

Нагадаємо, проєкт Держбюджету-2023 пропонує скоротити освітню субвенцію до 87,5 млрд грн проти 108 млрд у 2021 році. Згідно з законодавством, Україна виплачує заробітну плату всім педагогам, які опинилися в окупації (якщо вони не співпрацюють з окупантами та не викладають за pociйськими програмами).

Тож очікувати настільки суттєвого скорочення вчителів, щоб на них вистачило на 19% менше коштів на зарплати, — слабкий зв’язок Міносвіти з реальністю.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.