Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Мандалотерапія як універсальний засіб гармонізації емоційного стану учасників освітнього процесу
»
Взяти участь Всі події
Новини
1315
25 жовтня 2021 о 18:01
pdf Роздрукувати

Перехід університетів на дистанційку: в яких областях України навчання проходить в онлайн-режимі

Деякі заклади вищої освіти використовують змішану форму навчання.

Днями Міністерство освіти і науки рекомендувало запровадити у закладах фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти дистанційний режим навчання з 25 жовтня до 15 листопада. За оперативною інформацією #МОН, станом на 25 жовтня 2021 року на дистанційку перешли університети у 5-ти областях України:

  • Запорізька – 100%;

  • Львівська – 100%;

  • Миколаївська – 100%;

  • Одеська – 100%;

  • Сумська – 100%.

Зокрема, деякі #ЗВО використовують змішану форму навчання. Найбільше таких університетів у Харківській області – 8 закладів освіти, а також по два університети у Київській та Чернігівській областях.

В очному режимі продовжують працювати заклади вищої освіти Черкаської області – 8 університетів, а також 5 університетів Житомирщини.

Рекомендацію МОН про запровадження дистанційного навчання у закладах фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти ухвалено на основі консультацій з #МОЗ. Тож у зв'язку з захворюваністю на #COVID-19, МОН закликає всіх викладачів, студентів, а також адміністрації закладів освіти до неухильного дотримання протиепідеміологічних заходів безпеки та проведення щеплення.

Також вас може зацікавити: Працювали очно попри заборону: у Львові оштрафували директорку гімназії через недостатню кількість вакцинованих працівників

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.