і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Паперова механічна забавка для дітей

Створіть власну іграшку з механізмом обертання!

 Крок 1 

Роздрукуйте деталі майбутньої моделі на трьох аркушах щільного паперу (близько 230 г/м2). Виріжте усі частини по суцільним лініям та зігніть у правильному напрямку, відповідно до того, які саме лінії нанесені на малюнку.


 

 Крок 2 

Візьміть дві частини під назвою «Boх» та обережно виріжте в них круглі отвори. Складіть в цих деталях бокові секції та приклейте зоною, що позначена сірим кольором до внутрішньої частини деталі.


 

 Крок 3 

У деталях «Drive Wheel Stiffener» також обережно зробіть надрізи і бокові секції приклейте до основної частини. Ці проклеєні елементи будуть ребрами жорсткості майбутньої конструкції.


 

 Крок 4 

Деталь «Drive Wheel Stiffener» приклейте до «Drive wheel side» у зоні, виділеній сірим кольором. Таких деталей у вас має вийти дві.


 

 Крок 5 

Складіть та склейте окремо деталі «Axles». Це будуть осі для нашого паперового механізму.


 

 Крок 6 

Дві деталі під назвою «Drive Pin» щільно скрутіть у трубочки та приклейте кінець до основи. Ці трубочки допоможуть нам зафіксувати рухомі деталі.


 

 Крок 7 

З’єднайте дві деталі «Drive wheel side», продівши через них ось без клапанів (деталь «Axles»). Продіньте деталь осі, орієнтуючись на сіру лінію.

Склейте сторони двох частини «Drive wheel side» за допомогою клапанів та додаткової деталі «Drive Wheel Edges» так, аби вони були вигнутими.


 

 Крок 8 

Зробіть за допомогою коктейльної палички поперечні отвори збоків деталей «Drive wheel side» у місцях, позначених хрестиками. На місці утворених отворів, зафіксуйте ці дві деталі за допомогою «Drive Pin», скрученими у трубочку.


 Крок 9 

Деталь «Cross» виріжте по зовнішньому прямокутнику, складіть по середній лінії та склейте ці дві частини деталі. Це допоможе збільшити щільність паперу для необхідної деталі. Коли клей висохне, виріжте деталь по фігурному контуру. Вирізану деталь просуньте другу деталь «Axles» через отвір в середині деталі «Cross», орієнтуючись на сіру лінію.


 

 Крок 10 

Зберіть деталь, яка знаходиться на аркушах під деталлю «Cross», як зображено на малюнку. Це ручка, що приводитиме механізм в дію.


 

 

 Крок 11 

Склейте дві половини коробки з однієї сторони. Прилаштуйте складені деталі «Cross» та «Drive wheel side» до задньої частини коробки, орієнтуючись на фото. Приклейте деталі «Washers» для того, аби зафіксувати ці частини.


 

 

 Крок 12 

Повністю склейте коробку, а до осі, яка складена з деталлю «Drive wheel side», приклейте ручку. Деталь з обличчям виріжте по зовнішньому прямокутному контуру, зігніть її посередині та склейте разом. Коли клей підсохне, виріжте деталь по контуру обличчя. Тепер приклейте обличчя до виступів на верхньому колесі.


 

 

 Крок 13 

Усе готово! Прокрутіть ручку важеля і, тим самим, задіюйте механізм, що обертає обличчя на 1800. Як працює механізм можна проглядати збоків відкритої коробки.


За чудові проекти дякуємо сайту robives.com. Переклала «Всеосвіта».

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти