Оздоровлення дітей не зірвано: санаторії запрацювали

1269
21 липня 2020 об 11:26
В санаторіях Києва та області розпочато оформлення путівок для оздоровлення дітей.

З 21 липня у Києві відновлюється робота шести муніципальних санаторних закладів для дітей.

Як повідомляє мер міста Києва, дітлахи, які потребують оздоровлення, зможуть розпочати реабілітацію та лікування вже сьогодні. Заїзд дітей планується через тиждень, коли будуть оформлені путівки дітям.

Санаторії працюватимуть із дотриманням суворих санітарних правил та регламентів. Вони будуть заповнені на 50%, —зазначає Віталій Кличко.

На своїй сторінці у фейсбук міський голова Києва пише, що днями перевірили готовність до відновлення роботи після карантину дитячого санаторію «Орлятко» у Ворзелі. Санаторій має гастроентерологічний та ортопедичний профіль. Заклад частково відремонтували, утеплили, закупили спортивний інвентар, медичне обладнання та меблі.

Також, дбаючи про здоров‘я наших дітей, цього року планується відкрити ще два відділення для реабілітації дітей з кардіоревматологічними захворюваннями — у санаторії «Лісова поляна» та ендокринологічними захворюваннями — у санаторії «Ялинка», — заявляє Віталій Кличко.


Читайте також: Чергова заява: 1 вересня школи працюватимуть у звичайному режимі — Віктор Ляшко.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00