Новини
127442
20 липня 2020 о 12:32

Чергова заява: 1 вересня школи працюватимуть у звичайному режимі — Віктор Ляшко

В Україні не буде навчання в масках, суцільної дистанційки і декількох змін — головний санлікар.

Освітній процес в Україні розпочнеться 1 вересня у звичайному режимі. Не буде дистанційного навчання, навчання в масках і декількох змін — про це заявив заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Тотального закриття шкіл на території Україні не відбуватиметься, якщо не буде перевищено епідпорогів по кількості захворювань на грипу та ГРВІ, — акцентує заступник Міністра охорони здоров'я.

В ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", Віктор Ляшко роз'яснює правила для шкіл:

Якщо школа потрапляє до червоної зони, то закривається на певний період часу. Щойно ситуація стабілізується, школа знову відкривається.

Нагадаємо, раніше говорилося про те, що Україна ділитиметься на чотири зони: «зелену», «жовту», «помаранчеву» і «червону». Освітній процес буде заборонено в тих закладах освіти, які перебувають в «червоній зоні».

За словами Ляшка, все відбуватиметься так, як і зазвичай з грипоподібними захворюваннями. Він пояснює, що раніше школи завжди закривалися на карантин, коли рівень захворюваності перевищував норму. Так само буде і з нового навчального року.

Фото взято із порталу "Інтерв'ю з України"


Вас також може зацікавити: «Вчителі не працюватимуть у три зміни, вони просто підуть зі школи»: ризики дистанційного навчання.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!