Новини
2164
10 червня 19:06

Освітній процес у закладах дошкільної освіти: у МОН обговорили сутність та інноваційний потенціал

Впровадженню оновленого Базового компонента дошкільної освіти приділено окрему увагу.

Доступне дошкілля, впровадження Базового компонента дошкільної освіти та дослідження за методикою ECERS-3 – основні теми Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Освітній процес у закладах дошкільної освіти: сутність та інноваційний потенціал».

Окрему увагу було приділено впровадженню оновленого Базового компонента дошкільної освіти. Зокрема, йшлося про мистецьку діяльність в освітньому процесі #ЗДО та потенціал ігротехнологій у формуванні логіко-математичної компетентності дошкільнят.

Також на онлайн-конференції розглядали теми: програмно-методичного комплексу «Впевнений старт» як цілісна педагогічна система; «Mr. Leader. Education & Care System» – інноваційний підхід в освіті та догляді дітей дошкільного віку; потенціал імерсійного заняття з дітьми дошкільного віку; використання технології фокусного навчання як інструменту якісної освіти.

А ще деякі учасники конференції взяли участь у практичних майстер-класах з таких тем:

  • впровадження курсу «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку»;

  • технологія сприймання художніх творів у роботі з дітьми раннього віку: успішний досвід закладів дошкільної освіти;

  • впровадження програмно-методичного комплексу «Впевнений старт»;

  • інновації освітньої роботи в розвивальному середовищі закладу дошкільної освіти.

Довідково.

На конференції вчителі дізналися про реалізовані кроки для створення системи якісної та доступної дошкільної освіти в Україні та про плани до кінця 2021 року.

Також вас може зацікавити: Вступна кампанія-2021: МОН підготувало відеороз'яснення для вступників та їхніх батьків

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал!?