Для учнів закладів загальної середньої освіти, які у настуному році стануть випускниками, результати ЗНО зараховуватимуться як бали за проходження державної підсумкової атестації. Вони обов’язково складатимуть тестування з 3 дисциплін:
Згідно з наказом №77 Міністерства освіти у науки України «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти», ухвалено перелік програм за якими буде проведено незалежне оцінювання у 2019 році.
Програма ЗНО обов’язкової для вступу дисципліни
«Українська мова та література»
Програма ЗНО для конкурсних предметів
Програми ЗНО для іноземних мов
Програми для STEM-дисциплін
На базі затверджених програм уповноважені представники Українського центру оцінювання якості освіти укладають нові тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році.
Нагадаємо, зовсім нещодавно стали відомі дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання у наступному році.
Посилання на Освіта.ua: http://osvita.ua