Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Простими словами про складне: сучасні методи викладання української мови та літератури
»
Взяти участь Всі події
Новини
212406
11 березня 2020 о 17:35

Оплата праці вчителів під час карантину: що говорить Профспілка

Час простою не з вини працівника оплачується з розрахунку не нижче від 2/3 тарифної ставки.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що наразі склалася в Україні, керівниками закладів освіти і органами освіти та місцевого самоврядування ухвалено рішення про призупинення роботи відповідних закладів освіти, закриття їх на карантин та вимушені простої. 

Через те, що заняття у ЗЗСО не проводяться, за працівниками цих закладів має зберігатися заробітна плата.

Відповідно до пункту 77 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 року № 102, у разі, коли в окремі дні заняття не проводяться з незалежних від учителя причин, оплата праці здійснюється з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації – за умови, що вчитель (викладач) виконує іншу організаційно-педагогічну роботу.

У разі, якщо такої роботи немає, час простою оплачується у порядку і розмірах, визначених статтею 113 Кодексу законів про працю України

Згідно з цією статтею, час простою не з вини працівника оплачується з розрахунку не нижче від двох третин тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу).

Водночас за пунктом 8.3.3 Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки сторони рекомендують керівникам установ та закладів освіти забезпечити оплату простою працівникам (зокрема непедагогічних) не з їхньої вини у розмірі середньої заробітної плати, але не менше тарифної ставки (посадового окладу).

Оплату праці вчителів, вихователів, зокрема вихователів груп продовженого дня, музичних керівників, викладачів, інших педагогічних працівників навчальних закладів у разі, коли в окремі дні (місяці) заняття не проводяться з незалежних від них причин (епідемії, метеорологічні умови тощо), забезпечити із розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, з дотриманням при цьому умов чинного законодавства.

Згідно з пунктом 1.4 Галузевої угоди її положення діють безпосередньо та є обов’язковими для включення до колективних договорів.

Джерело: https://vse.ee/bsu


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Підвищення зарплат вихователям – тільки після зміни системи фінансування дошкілля

На педпрацівників закладів дошкільної освіти чекає підвищення заробітної плати

Оплата праці педагогів: що говорить новий Закон про середню освіту

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.