На педпрацівників закладів дошкільної освіти чекає підвищення заробітної плати

Уряд планує мотивувати педагогів можливістю підвищення соціального статусу.

Серед пріоритетних цілей Уряду – оновлення Базового компоненту дошкільної освіти, а також розроблення та схвалення Концепції розвитку дошкільної освіти, законопроєкту «Про внесення змін до Закону України «Про дошкільну освіту», нового Положення про заклад дошкільної освіти. 

Також Кабінет Міністрів України наголошує, що з 2021 року щонайменше 10% педагогічних працівників закладів дошкільної освіти підвищуватимуть професійну кваліфікацію за новими програмами. 

Крім того, Уряд подбає про підвищення соціального статусу педагогів, зокрема через збільшення рівня заробітної плати.

Серед інших мотиваційних заходів планується збільшення тривалості відпустки та грошова допомога випускникам вишів, які укладуть угоду на працевлаштування, – анонсував прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Нагадуємо, що впродовж 2020-2021 років Уряд буде провадити інституційний аудит. Оцінка якості дошкільної освіти здійснюватиметься за методикою ECERS (Early Childhood Environment Rating Scale).

Джерело: Кабінет Міністрів України

Фото з офіційного сайту Кабміну


Курси та вебінари від «Всеосвіти» можуть зараховуватися вам як підвищення кваліфікації.

Нагадаємо, що 21 серпня Уряд прийняв постанову №800, якою затвердив «Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників», і 3-го вересня ця постанова набула чинності. А 27 грудня 2019 року Кабмін ухвалив Постанову №1133 «Про внесення змін до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників»

Згідно з Порядком, Ви можете включити вебінари і курси від «Всеосвіти» у річний план підвищення кваліфікації, і вони будуть зараховані у підвищення кваліфікації.

До кожного вебінару та курсу можна замовити сертифікат, зміст якого повністю відповідає вимогам документів про підвищення кваліфікації.

Чому «Всеосвіта»? 

Спікери та спікерки наших курсів і вебінарів – справжні фахівці з усіх куточків України. Ми пропонуємо вам лише актуальні, цікаві та ґрунтовно розроблені теми, які допоможуть  дізнатися про сучасні методи й підходи в освіті, підвищити рівень своєї підготовки, а також вразити учнів, батьків і колег широким творчим світоглядом.

Долучайтеся до перегляду вебінарів, проходьте курси і зростайте професійно разом із «Всеосвітою»!

https://fs01.vseosvita.ua/01006bwv-48a1-602x339.png

Сторінка вебінарів: https://vseosvita.ua/webinar

https://fs01.vseosvita.ua/01006bw2-a348-602x339.png

Сторінка курсів: https://vseosvita.ua/course

56415
09.01.2020 11:00:00

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
4
міс.
0
9
дн.
0
8
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!