Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Побудова дисципліни у ЗДО: профілактика проблемної поведінки
»
Взяти участь Всі події

Олімпіада «Всеосвіта Осінь – 2021»: як перевірити, чи є ваші учні учасниками ІІ-го етапу олімпіади з української мови

Всі, хто бере участь в олімпіаді з української мови, автоматично долучаються до встановлення всеукраїнського рекорду.

На «Всеосвіті» відбувається найрекордніша всеукраїнська дистанційна олімпіада «Всеосвіта Осінь – 2021».

Цієї осені разом із тисячами українських учнів ми сподіваємось увійти у Книгу рекордів України як онлайн-олімпіада, яку пройде найбільша кількість учасників.

Всі, хто до 7 листопада зареєструються на олімпіаду  з української мови, автоматично долучаться до встановлення всеукраїнського рекорду.

Так-так, саме до 7 листопада! Ми додали ще один тиждень, аби всі охочі встигли доєднатися до цієї приголомшливої події  – встановлення Національного рекорду України.

Уже майже 140 тисяч українських школярів зареєструвались на всеукраїнську дистанційну олімпіаду з української мови. Приєднуйтесь і ви!

Нагадаємо, що цієї осені олімпіада з української мови проходить у три етапи:

  • У І-му етапі можуть взяти участь всі охочі.

  • II-й етап для справжніх ерудитів – призерів І-го етапу. Завдання будуть підвищеної складності.

  • III-й етап – найскладніший, тільки для призерів ІІ-го, оскільки передбачає підготовку творчого проєкту.

Три переможці всіх етапів у трьох вікових категоріях (дошкілля та початкова, середня і старша школи) стануть учасниками стипендіальної програми від «Всеосвіти» та закарбують своє ім'я в історії як перші переможці трьохетапної Всеукраїнської дистанційної олімпіади.

Це означає, що кожен переможець щомісяця, до кінця навчального року, отримуватиме 1 тисячу гривень стипендії від «Всеосвіти».

Увага! ІІ-й етап олімпіади відбудеться 9 листопада з 8:00 до 20:00. 

Щоб взяти участь у ІІ-му етапі олімпіади, учень має дотримуватись таких умов:

  1. Взяти участь в основному етапі безкоштовної олімпіади з української мови та отримати диплом 1 ступеня.

  2. До 9 листопада зареєструватися на ІІ-й етап олімпіади з української мови в Особистому кабінеті учня.

  3. 9 листопада, з 8 години ранку до 20 години вечора, зайти в Особистий кабінет учня та виконати завдання ІІ-го етапу олімпіади з української мови.

Важливо! Доступ до Кабінету учня на всіх етапах відбувається за тим кодом, за яким учень брав участь в основному етапі олімпіади з української мови та отримав диплом 1 ступеня.

Як вчителю перевірити, чи можуть його учні брати участь в ІІ-му етапі олімпіади з української мови?

Для цього достатньо перейти у Кабінет олімпіади. Навпроти тих учнів, які мають можливість взяти участь у ІІ-му етапі олімпіади з української мови буде позначка ІІ етап.

Важливо! Вчитель має повідомити учням, що їм необхідно особисто зареєструватися на ІІ-й етап олімпіади з української мови у Кабінеті учня.

Як учню зареєструватися на участь в ІІ-му етапі олімпіади з української мови?

Учень має взяти участь в основному етапі безкоштовної олімпіади з української мови та отримати диплом 1 ступеня. Далі, у кабінеті олімпіади https://vseosvita.ua/go, або безпосередньо на сторінці нагород, натиснути кнопку «Зареєструватися».

Для реєстрації необхідно прив'язати номер мобільного телефону. Це може бути як особистий номер учня, так і номер одного з батьків.

Важливо! Один номер можна прив'язати тільки до одного учня. До участі у ІІ-му етапі олімпіади з української мови буде допущено тільки тих учнів, які прив'язали номери мобільних телефонів.

Тож не зволікайте та не відкладайте на останній день. Перевіряйте, чи мають можливість ваші учні брати участь у ІІ-му етапі олімпіади з української мови, та допомагайте їм у реєстрації.

А якщо ваші учні ще не брали участь у рекордній безкоштовній олімпіаді з української мови, то мерщій реєструйтесь – ви маєте щонайменше тиждень, щоб встигнути!

Зареєструватись на олімпіаду: https://vseosvita.ua/olympiad/s27

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.