Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Ефективність навчального процесу. «Живі» уроки
»
Взяти участь Всі події
Новини
3506
9 грудня 2019 о 12:48
pdf Роздрукувати

Олексій Гончарук: оптимізація мережі шкіл – не для економії, а для підвищення якості освіти

​​​​​​​Прем’єр-міністр поділився своїм ставленням до результатів PISA і планів реформування шкільної освіти.

Ми хочемо подивитися на всі ті системи, які існують у державі і підтримуються за рахунок платників податків, крізь призму ефективності. – пояснює Олексій Валерійович. – Наприклад, система освіти.

Дивимось на проблеми і закладаємо оптимізацію мереж шкіл. Не для того, щоб зекономити, а для того, щоб дати дітям нормальну освіту, – підкреслив очільник Кабміну.

Також голова уряду розповів про те, що спричинило найбільший подив і активність урядовців у результатах дослідження PISA – низький рівень математико-технічної компетентності в українських 15-річних школярів:

За фізико-математичними предметами наші діти у середньому відстають на рік від країн ОЕСD. Це нас фокусує, зауважив пан Гончарук.

Читайте також: Ганна Новосад: треба збільшити зарплату вчителів і запровадити 12 клас

#PISA #Гончарук

Джерело: rbc.ua. Фото: kmu.gov.ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.